دوم ما در مورد پنومونی کشنده مانند coronavirus تایید شده است توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. یک زن چینی در 60 ارائه شده با این بیماری در شیکاگو است.

زن در پرواز به شیکاگو در تاریخ 13 ژانویه از ووهان اعتقاد به منبع از شیوع این بیماری که تا کنون به کشته شدن 26 نفر و آلوده حداقل 800 بیشتر. او تا به حال “محدود به تماس نزدیک” پس از ورود به شهر بود و نه اعتقاد به بیمار می شود در حالی که سفر CDC گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه گفت که او بود که در انزوا نگه داشته در یک بیمارستان شهرستان است.

همچنین در rt.com مقامات چینی به اشتراک گذاری اولین عکس از کشنده coronavirus

یکی دیگر از 63 نفر در 22 متحده در حال بررسی امکان coronavirus بیماران. اولین موردی بود اعلام کرد روز سه شنبه در اسنوهومیش ایالت واشنگتن – یک مرد که در بازگشت از ووهان در اوایل این ماه و در بیمارستان بستری شد با پنومونی که تبدیل به ویروس. فرودگاه های بزرگ با تشدید نمایش به امید جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است.

در چین که در آن 23 میلیون نفر تحت قرنطینه یک coronavirus بيمار گزارش درمان و از بیمارستان مرخص شد روز جمعه پس از شش ماه از درمان است. زن ووهان بومی است. مقامات شهرستان در حال تلاش برای ساخت تخصصی مرکز درمان برای همه شناخته شده است coronavirus بیماران برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر. عظیم تسهیلات قرار است به صورت آماده در عرض 10 روز.

گذشته از چین و آمریکا coronavirus موارد گزارش شده در تایلند و کره جنوبی و فیلیپین و ژاپن و ویتنام و سنگاپور و تایوان است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی