معترضان در سیاتل که به درگیری با ماموران و تخریب چند ساختمان و آتش به یک سایت ساخت و ساز برای یک county, نوجوان بازداشتگاه مجبور پلیس محلی اعلام شورش با توجه به “امنیت عمومی در خطر است.”

بعد از یک گروه از معترضان set fire to the King County, تسهیلات ساخت و ساز, سایت پلیس صادر کرده اند “پراکندگی سفارشات” و مجبور شدند برای استقرار “کمتر کشنده مهمات” برای روشن شدن این منطقه و دسترسی امن به آتش شهر را به آتش نشانی.

افسران بودند حلیم با سنگ و بطری پر از مایع بالن و سایر پرتابه به عنوان به خوبی به عنوان “نوعی از مواد منفجره” سیاتل پلیس می گوید در توییتر.

با توجه به آسیب مداوم و امنیت عمومی خطرات مرتبط با این حادثه SPD است که اعلام آن یک شورش.

به گفته مقامات حداقل 16 نفر دستگیر شده بودند برای حمله به افسران انسداد و عدم پراکنده. حداقل سه افسر پلیس زخمی شدند که پلیس در حال تلاش برای مهار ناآرامی.

فیلم های متعدد از صحنه نشان داد پنجره شکسته در چندین کسب و کار و همچنین پلیس با استفاده از اسپری فلفل و برخورد با معترضان.

پلیس همچنین گزارش داد افراد اسپری نقاشی در شرق حوزه و تلاش برای غیر فعال کردن دوربین و نقض حصار محیط اطراف ساختمان است.

سیاتل شاهد تظاهرات متعدد پس از مرگ جورج فلوید در یک botched دستگیری تلاش است. این شهر همچنین میزبان در حال حاضر از بین رفته ‘منطقه خودمختار’ در کاپیتول هیل محله بود که بعد از منحل پس از یک رشته از خشونت و مرگ در چند.

آخر این هفته تظاهرات در سیاتل برگزار شد در همبستگی با پورتلند که در آن ضد خشونت پلیس تظاهرات همچنان برای نزدیک به دو ماه به طور معمول فوران در درگیری با ماموران فدرال.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش استقرار پلیس فدرال به سیاتل شامل ممکن است خشونت ها پس از یک محلی فرمان ممنوع و پلیس با استفاده از کنترل جمعیت سلاح. در آخرین لحظه تصمیم یک قاضی فدرال لغو ممنوعیت استفاده از اسپری فلفل انفجار و توپ و دیگر جمعیت کنترل سلاح پس از شهرستان رئیس پلیس گفت: نیروی خواهد بود ناتوان برای جلوگیری از اراذل و اوباش با خشونت.

همچنین در rt.com قاضی بلوک سیاتل گاز اشک آور & جمعیت کنترل سلاح بان کی مون به عنوان شهر پرانتز برای آخر هفته تظاهرات

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی