روسیه سابق بوکسور و یک زن قهرمان جهان kickboxer را فیلم برداری شده است شرکت در یک نزاع دسته جمعی که در آن یک مرد کشته شد با یک مشمئز کننده یک پانچ حذفی در حالی که گفته می شود از یک فرد معلول در بارنائول سیبری.

سابق بوکسور میخائیل Startsev, 38 و kickboxer Liliya Vorogushina فیلم برداری شد مبارزه در یک شهر پارکینگ در دوشنبه آغاز شد که با اواز یا موسیقی دو نفری و یک زن دیگر نزدیک می شود و سپس ضرب و شتم یک مرد با خود عصا به گفته کانال تلویزیونی ‘360’.

در این فیلم Startsev دیده می شود تخلیه مرد به زمین در حالی که Vorogushina هدف ضربات در سر مرد. در یک نقطه تمام می شود ضابط مرد روی زمین در یک هنرهای رزمی-نوع ارسال را نگه دارید.

هنگامی که یکی از زنان کاغذ برداشته و شروع به ضرب و شتم قربانی با خود عصا – که مورد نیاز است با توجه به آسیب به سمت چپ بدن قربانی به دلیل یک تصادف ماشین – 40 ساله متاهل و پدر سه پاول Pokhlov است گفت: به مداخله کرد.

با وجود معلول مرد دروغ مستعد در طبقه Vorogushina دیده می شود فرود بیشتر ضربات در مرد که Pokhlov پاسخ توسط او قابل توجه و ارسال او سکندری به طبقه.

در تلافی Startsev دیده می شود فرود ضربه مهلک را بر روی یک unsuspecting Pokhlov که بلافاصله فرو می ریزد و اعتصابات و سر خود را بر روی پیاده رو. تماشاچیان شنیده می شود واکنش در وحشت از دیدن Pokhlov را لنگی بدن سقوط به زمین سر خود را با در نظر گرفتن کامل تاثیر قرار می گیرند.

Pokhlov بیوه سوتلانا که خودش زخمی در خشونت ها در زمان به Instagram برای صدای پریشانی او در عبور از شریک زندگی خود را و انزجار در کسانی که درگیر در نزاع و جدال است که او به نام “scumbags” و “حیوانات” در ویدئوها از مبارزه با اطلاعات شخصی از Startsev و Vorogushina.

“با تشکر از این حیوان محبوب من, شوهر و پدر سه فرزند است نه بیشتر! خوب و مهربان ، که نمی تواند فقط با راه رفتن هنگامی که یک فرد معلول شد و در حال حمله!” سوتلانا که اعتقاد بر این است که یک دختر شش ساله, دختر با Pokhlov نوشت.

“این مرد تا به حال یک عصا در دست خود او بود که به سادگی در تلاش برای بدست آوردن دور از این scumbags. من پاول آمد به او کمک کند. می خواستم به آنها را از هم جدا. اما Vorogushina – یک قهرمان kickboxer و دوستان او شروع به پرش در و ضرب و شتم ما.

“سپس ضربه مهلک و مرگ آنی! فوری! یکی نیست از این scumbags باید عذر خواهی کرد به من و یا به پدر و مادر خود را. آنها فقط تصمیم به آن را آسان تر و بلوک من در همه جا.”

دیگران دیده می شود ایستاده و به تماشای مبارزه آشکار از جمله شاهد ضربه مهلک بود فرود آمد اما هیچ کدام از تماشاگران ارائه کمک به کسانی که مورد حمله قرار. اعتقاد بر این است Startsev و Vorogushina تحت تاثیر الکل هنگامی که رویداد آشکار شد.

با توجه به بارنائول منطقه ای کیک بوکسینگ فدراسیون وب سایت Vorogushina را نامی حرفه ای شامل تبدیل شدن به یک دو بار قهرمان جهان چهار بار قهرمانی روسیه برنده سابق و یک مدال برنز در کیک بوکسینگ جام جهانی.

سوتلانا تجدید نظر به مردم برای تبدیل شدن به درگیر در پرونده Startsev تشویق کامل و 15 سال زندان برای قتل برای تحمیل شود و به عنوان مجازات و اظهار نظر که 27 ژوئیه سال 2020 روز بود که برای او و دخترش “زندگی از هم جدا افتاد برای همیشه.”

گزارش شده است که Startsev و Vorogushina با توسل به مقامات شهرستان و در حال آماده سازی به صورت خود به مسکو است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی