سابق UFC قهرمان سنگین وزن تیم سیلویا محروم شده است هزینه های درمانی توسط UFC پس از یک بازوی آسیب او رنج می برد در جهان عنوان مبارزه با فرانک میر در سال 2004 بدتر شده به عنوان پیچ نصب شده در عمل جراحی شروع به خروج از بدن خود را.

سیلویا بود با هدف به دست آوردن مجدد خالی قهرمانی جهان رفتن به UFC 48 رویداد اصلی با میر را به مبارزه از دست دادن فقط 50 ثانیه به دور اول پس از داور گیاه دین متوجه سیلویا راست ساعد به نظر می رسد برای ‘ضربه محکم و ناگهانی’ پس از گرفتار شدن در یک armbar ارسال توسط دست و پنجه نرم متخصص.

Intially خشمگین, سیلویا اعتراض به توقف اما به زودی خواهد تبری جویند که او را دیدم این فیلم به وضوح بازوی شکسته روی صفحه نمایش بزرگ است.

همچنین در rt.com ‘Holy sh*t!’: UFC رئیس دانا سفید واکنش نشان می دهد به عنوان Alistair Overeem وحشتناک رنج می برد در آخرین بریده بریده نفس کشیدن KO دست دادن در UFC سی (گرافیک)

این غول سنگین وزن تا به حال عمل جراحی برای قرار دادن پیچ به ساعد خود را برای کمک به فرایند درمان در مدت کوتاهی پس از جنگ و بازگشت به اکشن فقط شش ماه بعد. زخم از جنگ با میر نزدیک به دو دهه پیش هنوز اجرا عمیق امروز.

44-سال-قدیمی غول سنگین وزن گرفته به Instagram برای به روز رسانی بر روی بازوی خود را که او می گوید “شده است باعث ناراحتی او” برای یک دور از یک سال – و هنگامی که نگاه همراه با عکس به وضوح نشان می دهد که چرا آنها به عنوان پیچ نصب شده در سال 2004 عمل جراحی را آغاز کرده اند به “نشت” از بازوی خود را.

بیشتر چه, سیلویا می گوید که تماس های ساخته شده با UFC اما آنها حاضر به پوشش هزینه های پزشکی پس از پرداخت پول برای عمل جراحی اولیه بسیاری از سال پیش.

بنابراین بازوی من شده است به من مشکلات بیش از یک سال در حال حاضر,” سیلویا توضیح داد.

پیچ هستند, حمایت از بازوی من شکست زمانی که من مبارزه فرانک میر. دکتر من تماس UFC دلیل آن پرداخت شده برای آنها توسط اولین بار. مرتب کردن بر اساس از تحت کارگر را جبران کند.

UFC می گوید این مشکل آنها نیست و آن را پوشش نمی دهد. من اصلا بیمه و آن را به هزینه بیش از 10 ، 000 دلار برای دریافت ثابت شده است. هر گونه افکار در آنچه که من باید انجام دهید ؟

چند تا از سیلویا طرفداران به نام برای UFC رئیس دانا سفید به صندوق عمل جراحی بیشتر برای جنگنده سابق در حالی که دیگران پیشنهاد کرده اند که او سازماندهی یک جمعیت بودجه تلاش کنند.

همچنین در rt.com Powerlifter وحشتناک رنج می برد آسیب در اوراسیا قهرمانی (عکس)

در جای دیگر در نظرات چندین بار قهرمان جهان Cris سایبورگ گفت که این باید به عنوان یک هشدار به مبارزان جوانتر به خطرات بالقوه که می تواند با یک حرفه ای در قفس است.

قهرمان جهان 2x,” برزیل نوشت.

من امیدوارم که جوانتر مبارزان توجه.”

سیلویا نشده به رقابت پرداختند در مخلوط هنرهای رزمی پس 2013, دست دادن به روسلان Magomedov و مواجه شده که که از MMA استعداد او در طول زندگی حرفه ای از جمله امثال Randy Couture, تبادل نظر Emelianenko, Andrei Arlovski و آنتونیو Rodrigo Nogueira.

اما در حال حاضر اصلی شناخته شده در اوج خود به عنوان “Maineiac” است که به دنبال کمک به ایجاد پست خود-مبارزه حرفه ای کمتر دردناک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de