Nicola Sturgeon است به مجموعه ای از “گام های بعدی” نسبت به برگزاری یک همه پرسی استقلال اسکاتلند در روز بریتانیا به طور رسمی برگ اتحادیه اروپا.

اسکاتلند اولین وزیر می گوید او می خواهد به نگه دارید indyref2 بعد از این سال, اما نخست وزیر بوریس جانسون در حال حاضر را رد کرد و او را درخواست

Ms ماهیان خاویاری قبلا گفت که او نمی خواهد نگه دارید غیر رسمی همه پرسی شبیه به یک در کاتالونیا.

او خواهد شد با این حال مجموعه ای از طرح ها به مرحله مبارزه برای استقلال.

Ms ماهیان خاویاری به آدرس مخاطبان از SNP فعالان در ادینبورگ در مورد 09:30 با حزب گفت: او را به مجموعه ای از “گام های بعدی در اسکاتلند سفر به استقلال”.

این رویداد می آید تنها چند ساعت قبل از کل انگلستان برگ اتحادیه اروپا در 23:00 با وجود اسکاتلند حمایت رای دهندگان باقی می ماند 62 درصد به 38 درصد در اتحادیه اروپا همه پرسی.

Ms ماهیان خاویاری است که با توجه به می گویند: “امشب اسکاتلند گرفته خواهد شد خارج از اتحادیه اروپا در برابر خواسته های اکثریت قریب به اتفاق مردم در اسکاتلند است.

“هیچ چیز می تواند بیشتر کاملا نشان می دهد که چگونه ملت ما نیاز دیگر در خدمت شکسته بی اعتبار وست یونیون.

“اما وجود دارد که چشم انداز روشن تر و بهتر در آینده به عنوان یک مساوی و مستقل کشور اروپایی.”

چه ممکن است Ms ماهیان خاویاری اعلام?

در مطلب قبلی به روز رسانی در مبارزه برای استقلال SNP رهبر, اعلام کرده است, رای مجلس, قانون, دو درخواست برای انتقال قدرت به یک “رشد کمیسیون” از بحث های اقتصادی یک عدالت اجتماعی کمیسیون ملی بررسی یک شهروندان مجمع تلاش در حزبی مذاکرات در قانون اساسی و یک سری از آستان مبارزات.

آنچه که از چپ به اعلام طرفداران او تعجب دیگر از تاریخ تنظیم برای یک همه پرسی ؟

برای برخی از عناصر آوازی هیچ چیز کوتاه از آن خواهد شد به اندازه کافی – و هر چه زودتر بهتر. اما Ms ماهیان خاویاری است بیزار به مطبوعات پیش بدون توافق چرا که او نیاز به رای دادگاه بین المللی به رسمیت شناخته شده و اگر او به عنوان امید اسکاتلند مستقل بودند به روزی دوباره پیوستن به اتحادیه اروپا.

امروز در نهایت ممکن است بیشتر در مورد سیاست از روند. اولین وزیر به اعتصاب دشوار تعادل: به gee تا نیروهای نظامی و انتقال املاک خوش بینی و اعتماد به نفس است که هدف این است که بصورتی پایدار و محکم در چشم – در حالی که تاکید است که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود در ماه های آینده و احتمالا سال است.

همه در حالی که همچنین با ارسال یک پیام به بوریس جانسون که خود را تکرار فسخ نمی خواهد نگه دارید تا برای همیشه – حتی اگر این مسئله کند و در نهایت بیش از نشت به Holyrood انتخابات در 2021.

Ms ماهیان خاویاری استدلال می کند که وجود یک “چدن دموکراتیک دستور” برای استقلال رفراندوم داده SNP انتخابات موفقیت در سال های اخیر و مخالفت این کشور برای مبارزه با تروریسم در اروپا.

او به طور رسمی درخواست انتقال قدرت از وستمینستر برای اطمینان از قانونی بودن همه پرسی پس از حزب او برنده 48 اسکاتلند 59 کرسی در ماه دسامبر انتخابات.

اما این رد شد نخست وزیر که گفته 2014 رفراندوم – هنگامی که رای دهندگان اسکاتلندی را رد کرد و استقلال با 55% به 45% – بود “یک بار در یک نسل” رویداد.

Ms ماهیان خاویاری پیش بینی کرده است که دولت بریتانیا موضع است و “غیر قابل تحمل و خود شکست” و تنها افزایش حمایت از استقلال است.

در چهارشنبه SNP و سبز MSPs ایران در Holyrood به تصویب یک حرکت در گفت رفراندوم باید برگزار شود “در یک تاریخ و در یک شیوه ای تعیین شده توسط پارلمان اسکاتلند”.

آنها همچنین رای به حفظ اروپایی, پرچم, پرواز در خارج از مجلس فراتر از مبارزه با تروریسم در اروپا “به عنوان یک تظاهرات عملی پشیمانی”.

و در روز پنج شنبه یک نظرسنجی نشان می دهد که یک باریک اکثریت اسکاتلندی در حال حاضر ممکن است بازگشت به استقلال – با 51% پشتوانه بله به 49 درصد بدون, احتساب نمی داند.

با این حال این نظرسنجی همچنین نشان داد 56 درصد از پاسخ دهندگان مخالف بودند به داشتن یک همه پرسی در این سال 2020 – با 34 درصد به نفع.

در ضمن آقای جانسون است که به یک آدرس خود را مدت کوتاهی قبل از Brexit مهلت زمانی که او صحبت از “طلوع یک عصر جدید” و وحدت ملی.

نخست وزیر می گویند: “کار ما به عنوان دولت – من – است را به این کشور با هم و ما را رو به جلو است.

“و مهم ترین چیز برای گفتن امشب است که این نه یک پایان بلکه یک آغاز است. این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در یک عمل جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی