اسکاتلند الکل فروش قطره اعتبار به حداقل قیمت گذاری

شده است وجود دارد کاهش در مصرف الکل در اسکاتلند جمعیت داده های رسمی نشان می دهد.

یک گزارش منتشر شده توسط سلامت عمومی اسکاتلند وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک کاهش از بین 4% و 5% در اسکاتلند مغازه ها در سال پس از حداقل واحد قیمت گذاری معرفی شد.

بزرگترین کاهش در فروش شراب و پری آن نیز شاهد بزرگترین افزایش در قیمت به طور متوسط.

دولت اسکاتلند گفت: گزارش “بسیار دلگرم کننده”.

حداقل واحد قیمت گذاری (MUP) شد و در نهایت معرفی شده در اسکاتلند در 1 مارس 2018 پس از سالها تاخیر از چالش های قانونی.

آن را هدفمند و کم هزینه بالا و قدرت محصولات دیده می شود به عنوان یک منبع مشکل نوشیدن با تنظیم حداقل قیمت واحد از 50p در هر واحد از الکل است.

‘اعتماد به نفس’ کاهش به حداقل قیمت گذاری

تحقیقات جدید – بهداشت عمومی اسکاتلند با همکاری دانشگاه گلاسکو – پیشنهاد خالص کاهش در فروش در بزرگسالان الکل از سوپر مارکت ها و گواهینامه ها از بین 4% و 5% که در مقایسه با انگلستان و ولز – که در آن هیچ حداقل قیمت واحد – در همان مدت 12 ماه است.

دانشگاه گلاسکو را پروفسور جیم Lewsey گفت: “روش های مورد استفاده در این مطالعه به ما اجازه می دهد به اعتماد به نفس بیشتری که کاهش ما را دیده اند در هر فیلم off-معامله خرید و فروش است به عنوان یک نتیجه از معرفی MUP به جای برخی از عوامل دیگر.

“ترکیب داده ها از انگلستان و ولز به تجزیه و تحلیل ما کنترل برای هر گونه تغییر در فروش در یک منطقه همسایه که در آن قانون معرفی شده است.

“ما همچنین قادر به تنظیم برای عوامل دیگر مانند درآمد خانوار, فروش الکل از طریق بارها و باشگاه ها و دیگر انواع نوشیدنی.”

او اضافه کرد که این روش نیز در زمان به در نظر گرفتن هر موجود و روند تغییرات فصلی است که می تواند وجود داشته باشد به طور مستقل از حداقل واحد قیمت گذاری اما که می تواند نهفته در خارج از تجارت الکل فروش زیر معرفی آن.

“در کنار طیف وسیعی از اضافی تجزیه و تحلیل حسابداری برای عوامل مختلف دیگر ما نشان داده اند که مقدمه ای از MUP همراه بود با سقوط در جمعیت مصرف کردن-تجارت الکل از بین 4 و 5 درصد” او گفت:.

لوسی Giles سلامت عمومی و هوش اصلی در حوزه بهداشت عمومی اسکاتلند گفت: “بزرگترین نسبی خالص کاهش دیده می شد در خرید و فروش شراب و پری که در آن بیشترین افزایش متوسط قیمت نیز دیده می شود.

“وجود دارد کوچکتر نسبت کاهش در فروش از ارواح و آبجو – اما به عنوان آنها حساب برای سهم قابل توجهی از خارج از بازار تجارت آنها سهم مهمی در کاهش کلی.

“این کاهش بودند تا حدودی جبران کردن-تجارت و خرید و فروش شراب, شراب تقویت شده و آماده به نوشیدن نوشیدنی که این تجزیه و تحلیل نشان داد که افزايش در سال پس از MUP.

“بیش از مدت مشابه در انگلستان و ولز در بزرگسالان الکل فروش افزایش یافته است.

“این تحلیل خرید و فروش الکل در خارج از تجارت یکی از چندین ما در ارزیابی بررسی تاثیر MUP در جمعیت مصرف الکل. بیشتر تجزیه و تحلیل آماری با توجه به فروش در سه سال پس از اجرای MUP منتشر خواهد شد در سال 2022”.

‘نتایج دلگرم کننده’

دولت اسکاتلند عمومی وزیر بهداشت جو فیتزپاتریک گفت که “در حال حاضر unarguable” است که حداقل قیمت گذاری واحد به ارمغان آورد در مورد کاهش فروش الکل.

“این نتایج بسیار دلگرم کننده برای اولین سال کامل از جهان ما-پیشرو MUP سیاست,” او اضافه شده است.

“مطالعه طول می کشد به حساب مقایسه با انگلستان و ولز که در آن MUP بود و نه در محل و همچنین عوامل اساسی روند و فصلی.

“این نتایج به معنای آن است که معقول و منطقی به این نتیجه که MUP مسئول این کاهش است.”

واقعا قابل توجه’

آلیسون داگلاس مدیر اجرایی الکل تمرکز اسکاتلند گفت: حداقل واحد قیمت گذاری به نظر می رسید “به ما تغییر عادات آشامیدنی برای بهتر” گفت: افت در فروش شد “واقعا قابل توجه”.

او افزود: “همچنین روشن است که این با مقاومت بالا و کم هزینه نوشیدنی مورد علاقه سنگین تر مصرف کنندگان است که ما در حال نوشیدن کمتر کردن.

“این به علت واقعی برای خوش بینی که MUP است که با داشتن این اثر در نظر گرفته شده و آن را بهبود بخشد – و صرفه جویی در – زندگی بسیاری از مردم است.”

خانم داگلاس اضافه شده است که آن را مهم نمی شود راضی و که یک اندازه گیری به تنهایی به کاهش مصرف الکل و آسیب نمی خواهد کافی است.

او افزود: “دولت اسکاتلند دارای سابقه قوی در مقابله با الکل آسیب برساند و آنها باید همچنان به اولویت سلامت کشور و تندرستی به عنوان بخشی از تعهد دراز مدت بهبودی از این بحران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de