پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

شش کشور
اسکاتلند (0) 6
قلم: Hastings 2
انگلستان (3) 13
امتحان کنید: Genge باهم: Farrell قلم: Farrell 2

انگلستان برنده عقب کلکته جام و داشت به امید زنده با یک turgid پیروزی اسکاتلند در افتضاح شرایط آب و هوایی.

الیس Genge barrelled خانه تنها سعی کنید با 10 دقیقه مانده به رانندگی در باران و تندبادها قوی ساخته شده برای مختل خطا زده مسابقه در Murrayfield.

این نتیجه به معنای اسکاتلند سقوط کوتاه از یک سوم راست کلکته جام, اما, انگلستان, صعود سطح در نقاط با دوم قرار ولز چهار شناور از شکست رهبران ایرلند.

کاپیتان اوون فارل زده و یک گل در هر نیمه از دست رفته سه تلاش بیشتری از توپ را روی گوه به عنوان آب و کمک به کم نمره امر است.

آدم Hastings پاسخ داد: دو بار برای اسکاتلند او 78 دقیقه ضربه اطمینان گرگور تاونسند در مردان انتخاب کنید تا یک دوم از دست دادن نقطه پاداش به عنوان بسیاری از تعطیلات آخر هفته.

  • Genge, تماس, انگلستان منتقدان ‘سوسیس’
  • تاونسند پشت هاگ پس از دیگری به خطا
  • واکنش & آن را به عنوان اتفاق افتاده است

‘راگبی از دیگر ابعاد’

این بود که بسیار مورد نیاز پیروزی برای انگلیس پس از یک کبودی دست دادن در پاریس. ادی جونز’ مردان فقط در مورد آن را سزاوار اما این مسابقه بود اسفبار یک میلیون مایل از حماسه 38-38 قرعه کشی فصل گذشته.

از دست دادن نقطه پاداش خواهد آمد به راحتی به تاونسند. اسکاتلندی آن را در بر داشت ferociously دشوار زندگی می کنند با سام Underhill و تام کاری در تفکیک و غیر ممکن است برای گرفتن خود را در خط. کلید لحظه ای ناراحت کننده بود اشتباه توسط استوارت هاگ برای دومین هفته در حال اجرا است.

طوفان Ciara به علت ضربه به شهر در زمان kick-off و مطمئن شوید به اندازه کافی یک ساعت یا بیشتر قبل از آن همه آغاز شد او برداشته تا با باران و gales آوردن هر مفهوم یک حمله عینک را به زانو در.

آن را وحشیانه بود در خارج وجود دارد. اسکاتلند از دست داد پنج خط ناشران و گرانبها شتاب در افتتاح 40 دقیقه – برخی از پایین به زمخت خطاهای بسیاری از آنها به دلیل ناپاک شرایط. انگلستان که نمی توانست بازی بیشتر محافظه کارانه بود و همه آنها گرفته شده در این زمینه با حزب محافظه کار حزب گل خود کشباف از دست دو.

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

بازی در برابر باد آنها لگد توپ پس از توپ وادار به خطا از اسکاتلند و مصرف سرب در زمانی که سمت خانه شد و روی زمین انجام می شود. فارل از دست رفته خود را مجازات زودتر او را دوم و سوم خود را از دست رفته.

این بود راگبی از دیگر ابعاد. تا به حال یک ماموت پشمالو, منقرض شده برای سن سرگردان در سراسر زمین شما نمی خواهد از دست رفته به ضرب و شتم. تا به حال سعی شده است به ثمر رساند آن شده اند که یک لحظه واقعی از شوک و ترس.

اسکاتلند تلف زیادی در زمینه موقعیت در هفته گذشته در دوبلین و به آنها اجازه دهید یک فرصت چند لغزش در اینجا به عنوان به خوبی. انگلستان بودند غالب در شکست اما خطا پراکنده در بسیاری از ادارات. همه چیز قابل درک است اما maddeningly توقف-شروع.

Six Nations table

هاگ را ‘خمپاره انداز ظروف سرباز یا مسافر-up’

میزبان تا به حال کمی بیشتر در مورد آنها در نیمه دوم ابتدا با یک رعد و برق که موجب بزرگ روری ساترلند رنسانس سرپا نگه داشتن که بخار را به آزمون راگبی در دوبلین. ساترلند بزرگ مجسمه نیم تنه از فارسی دفاع کاتالیزور برای اسکاتلند نقشه کشی سطح.

England جان سالم به ضرب و جرح خود دفاع برگزاری برابر اسکاتلند موج. که خانه فشار نمی آورد و آنها را امتحان کنید – در یک روز زمانی که سعی کنید همیشه برای رفتن به اندازه کافی خوب برای به دست آوردن پیروزی – اما آنها در سمت چپ با سه امتیاز از Hastings پس از Underhill شد penalised آزاد.

آنها دوباره آمد زمانی که جورج فورد و جانی ممکن است fluffed خطوط خود را در دفاع و گرمای بیشتری هم انباشته شده بود در طریق حمل از ساترلند و Zander Fagerson و سخت خود را-در حال اجرا chums. انگلستان برگزار شد شاید کمی خوشبختانه. کایل Sinckler برداشته محاصره با یک پاره از جانی خاکستری اما آن را در حالی که او بر روی زمین است.

اشتباه حساب رز بالا قوی بیش از بالای ورزشگاه. اسکاتلند را از دست داده و هفتم و بعد از آن یک هشتم خط و فارل از دست رفته یک سوم شات در هدف. بعد رفتیم همیشه عمیق تر به اشتباه-زمین.

مطلق خمپاره انداز ظروف سرباز یا مسافر تا آمد از هاگ یک هفته پس از خود دیدنی و جذاب بیش از نشت ایرلندی tryline. این بازی بود. اسکاتلند کاپیتان عقب نشینی به مقابله با توپ خود را در زیر نوشته اما جان هش از آن است. در ابتدا آن را شبیه او می خواهم ریخته آن را به فارل که بلافاصله لمس کردن.

این TMO توصیه می شود که هاگ تا به حال انجام شده آن بیش از خط او بود اما در واقع مبتنی توپ. بنابراین نوعی بازی فوتبال راگبی انگلستان است. و سعی انگلستان است. آنها رفت و از طریق یک زن و شوهر از مراحل آن را به Genge و سپس راه اندازی Maro Itoje کاری و بن ارل در پشت سر او به قدرت بیش از. فارل برای تبدیل یک 10-3 منجر شود. اسکاتلند شد پریشان.

فارل قرار داده و سپس بر دیگری مجازات به کشش شکاف به 10, Hastings, نجات از دست دادن جایزه به زودی پس از. هفتاد و هشت دقیقه به حال انجام شده است در این مرحله است. رک و پوست کنده آن را احساس 78 ساعت.

Stuart Hogg

خط-یو پی اس

اسکاتلند: هاگ (سروان); میتلند جونز Johnson, Kinghorn; Hastings, قیمت; Sutherland, قهوه ای, Fagerson کامینگز, خاکستری, Ritchie, واتسون, بردبری.

تعویض: McInally دل Berghan, Toolis Haining, هورن, Hutchinson, هریس.

انگلستان: Furbank; ممکن است, جوزف فارل (سروان), دالی; فورد هاینز; Vunipola, جورج, Sinckler, Itoje, Kruis, Ludlam, Underhill کاری.

تعویض: دان Genge, Stuart Launchbury, Lawes ارل, آماتوری, دوتو.

داور: پاسکال Gauzere (فرانسه)

لمس قضات: Mathieu Raynal (فرانسه) & فدریکو Anselmi (آرژانتین)

TMO: James Leckie (استرالیا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی