حداقل 50 مدیران کسب و کار مستقر در دهلی نو شد و فریب به استادانه درست شده اخاذی مجموعه, ‘عسل به دام افتاده’ در زمینه دوستیابی برنامه Grindr و سپس تهدید با خود صمیمی و اغلب شرم آور, عکس.

هدف قرار دادن افراد ثروتمند در دهلی نو Gurugram Noida و Ghaziabad یک باند باجگیرها به دنبال bilk همه چیز از نقدی لپ تاپ و ساعت از شرکت های بزرگ bigwigs در میان آنها مدیران اجرائی. برخی از 150 نفر قربانی این شرکت نه همه آنها تجار و بازرگانان.

“حدود 50 مدیران از برترین شرکت های چند ملیتی در دهلی شورای ملی مقاومت بوده است فریب خورده و سرقت” گفت: Gurugram کمیسر پلیس محمد Akil اشاره کرد که قربانیان “ترس از ننگ اجتماعی” شدند به اقدام قانونی علیه مجرمان حتی امتناع از اظهارات خود به پلیس.

همچنین در rt.com باشگاه مایل بالا: خلبان با استفاده از دوستیابی گی برنامه Grindr به آمار مسافر در اواسط پرواز

در اکثر موارد پس از جلسه با جعل ‘تاریخ’ از راه دور در مناطق تحت پوشش قرار ملاقات گذاشتن عاشقانه قربانیان و سپس خفه مورد ضرب و شتم و دزدی و عکس در, برهنه با عاملان نگه داشتن عکس های امید اخاذی های اضافی اشیاء با ارزش.

“از آن زمان آنها تقریبا یک ماه برای دریافت دوستانه با قربانیان و هنگامی که آنها به دست آورد [قربانیان’] اعتماد به نفس و اطمینان آنها را که هویت خود را امن از آنها راه اندازی جلسات” Akil رفت.

کمیسر گفت که اجرای قانون شده بودند در تماس با Grindr به امید یادگیری بیشتر در مورد باج خواهی باند. در حالی که این گروه در عمل گرفتار در ماه نوامبر گذشته پس از یک افسر مطرح شده به عنوان یک قربانی بیچاره منجر به دستگیری چهار مرد و دو مظنون دیگر بزرگ باقی می ماند.

همچنین در rt.com دوستیابی گی برنامه Grindr ‘در معرض میلیون ها نفر از کاربران’ location’

یک قربانی 38 ساله و کسب و کار اجرایی مستقر در Gurugram فقط در خارج از دهلی نو توصیف خود مصیبت به Hindustan Times, هر چند درخواست شده بود به نام.

“من دریافت نرم افزار تنها چند هفته قبل از این حادثه در ماه اکتبر. من با این شخص آنلاین و به او صحبت کرد برای 11 روز; او گفت: او می خواست به ملاقات من. من توافق” اجرایی گفت. “من اصرار داشت که ما باید نوشیدنی و مواد غذایی در یک رستوران اما او پیشنهاد کرد که ما برای یک رانندگی طولانی.”

پس از رانندگی برای حدود 45 دقیقه مجرم “آغاز صمیمیت” قربانی گفت: “اما در عرض چند دقیقه یک ماشین دیگر ره ماشین من و آنها مجبور به باز کردن درب خودرو و ضرب و شتم و سرقت از من. انسان نما به عنوان دوست من به آنها پیوست و فرار از نقطه.”

به زودی پس از برخورد قربانی گفت او شروع به تماس گرفتن خواستار پرداخت 200,000 روپیه ($2,800) که در آن نقطه او تغییر شماره تلفن خود را بعد از آوردن این وضعیت به پلیس در مشاوره از یک دوست.

پس از بازجویی توسط اجرای قانون چهار نفر از اعضای بازداشت شده در نوامبر بستری کشیدن همان مجموعه در حدود 150 نفر در فضای سه ماه 80 است که دنبال می کردن تا کنون توسط پلیس که هنوز در حال بررسی این سری از جنایات.

همچنین در rt.com متهم گی cannibal پنجه نرم می کند جنون به اتهامات او را کشته & خوردند قطعات Grindr تاریخ

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی