‘Score’: سابق چلسی ستاره Demba Ba دیوهای طرفداران لیورپول بیش از استیون جرارد به عنوان خرد کردن لغزش (تصویری)

طرفداران لیورپول خواهد شد نیاز به یک یادآوری از استیون جرارد را پر هزینه لغزش است که منجر به Demba Ba هدف برای چلسی چند سال پیش اما این دقیقا همان چیزی است که سنگال مهاجم اشاره شده پس از یک شبیه ویدئو کلیپ ویروسی رفت.

این حادثه هنوز هم نیش لیورپول حامیان شش سال پس از جرارد تضعیف نزدیکی مرکز دایره در آنفیلد اجازه می دهد تا با یک اجرای رایگان به هدف در آنفیلد را Kop پایان.

آن را هدف قرار داده است که میخ بر تابوت لیورپول پیگیری لیگ برتر تاج در فصل 2013/14 به عنوان خوزه مورینیو به چلسی آمد دور با یک پیروزی 2-0.

همچنین در rt.com لیورپول افسانه استیون جرارد اذعان می کند عنوان لغزش-تا هنوز ثابت او را در شش سالگی: “من فکر می کنم در مورد آن روز’

لیورپول در ادامه به از دست دادن احتمالی قهرمانان منچستر سیتی با اختلاف تنها دو امتیاز نزدیک ترین که Merserysiders آمده بود به این ادعا عنوان لیگ از سال 1990 است.

در حالی که سه دهه اجرای تقریبا قطعی به پایان رسیده در این فصل جرارد به تازگی اعتراف کرد که لغزش و متعاقب آن با اعتصاب هنوز او را ثابت شده.

من فکر می کنم در مورد آن روزها لیورپول تیم برنده لیگ کمک خواهد کرد که چگونه من احساس می کنم برای مطمئن,” جرارد گفت: در یک مصاحبه در اوایل این سال است.

مردم به من می گویند به من احساس بهتر: ‘آن را بیش از 38 بازی’ اما من هنوز هم می دانید در پشت آنچه شما می گویید به من آن لحظه آنقدر بزرگ بود.”

اگر در واقع جرارد – در حال حاضر مدیر اسکاتلندی لباس رنجرز – آیا فکر می کنم در مورد این لحظه اغلب او تقریبا قطعی است به انجام این کار دوباره امروز اگر او طول می کشد یک لحظه به پایین خود را رسانه های اجتماعی, جدول زمانی, پس از یک تصویری از یک حادثه مشابه ویروسی رفته است.

این کلیپ نشان می دهد که یک بازیکن لغزش در یک بازی فوتبال داخل سالن, ترک حریف را با یک پاک کردن اجرا به هدف است. اما به جای تنبیه به اشتباه با یک هدف به عنوان Ba آیا همه کسانی که سال پیش ورزشکاری در طول زمان و حمله بازیکن تصمیم گرفتند به عمد لگد زدن به توپ خارج از بازی است.

Ba هر چند نمی تواند مقاومت در برابر کمی چرخش رقیب سابق خود. کلیپ می پرسد:”چه شما انجام داده اند؟” که با به سادگی پاسخ داد: “نمره.”

یک مظنون که جرارد و لیورپول پشتیبانی خواهد سپردن لحظه ای که به تاریخ اگر به عنوان انتظار می رود پرچ قهرمانی در هفته آینده است اما اگر به نحوی تیمهای مردان لغزش در این فصل که عنوان شده است به خوبی در درون خود درک آن را تحت الشعاع قرار دادن هر گونه خطا خود را کاپیتان سابق ساخته شده است.

همچنین در rt.com “این که آیا شما’: خوزه مورینیو ورقه & آبشار در هاکی روی یخ بازی در روسیه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im