در توسعه است که می تواند نجات اقتصاد آمریکا دهها میلیارد دلار محققان یک تکنیک توسعه یافته اند به نقصان زنبور عسل در برابر دو پاتوژن با استفاده از bioengineered باکتری است.

زمستان سال گذشته ما زنبورداران از دست داد 40 درصد از زنبور عسل; آن بالاترین میزان مرگ و میر پس از ملی نقشه برداری شروع به 13 سال پیش است. زنبور عسل کمک حدود 20 میلیارد دلار ارزش برای ما تولید محصول بنابراین حفاظت از آنها بزرگ است از هر دو نظر اقتصادی و حفاظت از نقطه نظر.

همچنین در rt.com نه از زنبور عسل! پنتاگون می خواهد به استفاده از swarms از AI-powered drones برای ‘نجات’ ماموریت

مانند بسیاری از بهترین راه حل های این روش کشف شده توسط دانشمندان دانشگاه تگزاس در آستین است که در واقع نسبتا ساده است. تیم توسعه bioengineered سویه از باکتری است که منجر به مرگ دو پاتوژن مسئول فروپاشی کلنی در زنبور عسل است.

آنها سپس به سادگی با اضافه شدن باکتری ها به آب قند حل و منتظر زنبورها به مصرف آن را در حالی که نظافت هر یک از دیگر.

مهندسی شده در باکتری ها عمل می کند مانند یک بیولوژیکی کارخانه در زنبورها جرات و پمپ کردن دارو که حفاظت از زنبورها از هر دو Varroa کنه و تغییر شکل بال ویروس.

باکتری ها بسیار آسان به رشد است که محققان بر این باورند خود را درمان آسان به مقیاس. قطعا این تحقیقات می گوید وجود دارد این است که اساسا هیچ خطر از آنها به حشرات دیگر با توجه به هدفمند آرایش ژنتیکی از باکتری برای زنده ماندن تنها در زنبور عسل است.

“این اولین بار است که کسی تا به بهبود سلامت زنبورها با مهندسی ژنتیکی خود را میکروبیوم,” توضیح داد: این مطالعه برای اولین بار نویسنده Sean Leonard.

همچنین در rt.com سازمان ملل متحد-زنبور عسل-lievable! گروهی از حمله به زنبور عسل نیروهای فوتبالیست به شیرجه رفتن برای پوشش در تانزانیا (تصویری)

Varroa کنه و تغییر شکل بال virus در حال حاضر دو تهدید برای جمعیت زنبور عسل و به طور معمول تضعیف کلنی های زنبور عسل به نقطه جایی که آنها به شدت آسیب پذیر به دیگر عوامل بیماری زا در محیط زیست است.

زنبورها با bioengineered باکتری ها در روده به حال 36.5 درصد بالاتر از نرخ زنده ماندن در برابر Varroa ویروس و 70 درصد بالاتر از نرخ زنده ماندن در برابر کنه بعد از 10 روز نسبت به کنترل زنبور عسل است.

محصولات کشاورزی مانند بادام و انواع توت ها و حتی سبزیجات مانند کلم بروکلی همه بستگی زنبورها بدون آن که آنها را به شدت کاهش در عملکرد و یا به سادگی به مرگ خاموش به طور کامل. محققان امید به ادامه کار خود را با مطالعه ژنوم زنبور عسل به منظور ایجاد قوی تر مستعمرات و دفع انقراض میان جهان زنبور عسل جمعیت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im