هواشناسان به مدت طولانی-تلاش برای پیش بینی زمانی که و که در آن گردباد حمله خواهد کرد اما در حال حاضر دانشمندان در آزمایش های تخصصی میکروفن استفاده می شود برای تشخیص غیر قانونی سلاح های هسته ای آزمون به اعتقاد آنها ممکن است یک راه برای پیگیری مقدس.

گردباد می تواند یک معضل wreaking ویران و بدبختی در جمعیت با کمی به هیچ هشدار به دلیل چگونه فوق العاده دشوار است آنها برای پیش بینی و پیگیری با هر درجه بالایی از دقت و صحت.

اما در حال حاضر راجر Waxler از دانشگاه می سی سی پی و تیم خود را در مرکز ملی فیزیکی آکوستیک فکر می کنم آنها پاسخ: میکروفون است که می تواند شنیدن infrasound یا صدای زیر محدوده شنوایی انسان ساطع شده توسط گردباد که می تواند برداشت بیش از 50 مایل (80 کیلومتر) به دور است.

همچنین در rt.com گردباد باعث ویران کردن & خسارت خانه به عنوان آن ریپ طریق دالاس تگزاس (عکس)

در حال حاضر هواشناسان نگاه برای قوی updrafts و بی ثباتی در سطوح پایین تر از طوفان در سیستم و همچنین ثبتشده پیچش یا حلقه زنی از آسمانی زمینه روی ماهواره رادار نشان می دهد که در آن تقریبا یک گردباد است که در فرایند تشکیل و صدای زنگ.

با وجود پیشرفت در تکنولوژی, اما, گفته های شاهدان عینی هنوز ترین و قابل اعتماد ترین راه بتن از تایید شکل گیری طوفان هر چند این هیچ کاری نمی کند برای کمک به پیش بینی زمانی که و یا که در آن آنها را لمس و یک تهدید آشکار به زندگی عینی.

در چند سال گذشته Waxler و تیم خود را اعزام یک شبکه infrasound میکروفون آرایه ها در سراسر شمال آلاباما در حال حاضر با داشتن طراحی و توسعه تخصصی میکروفون برای کمک به دولت آمریکا اجرای جامع هسته ای Test Ban Treaty. این تیم آرایه برداشت از تشکیل هشت گردباد در 19 مارس سال 2018 به تنهایی و تنها با استفاده از خود را فوق العاده کم تن به تن همهمه (1-10 هرتز).

همچنین در rt.com گردباد برگ 2 مرده و از دست رفته پس از تسطیح هتل در اکلاهما (عکس)

با تشکر اضافی ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) بودجه Waxler و تیم او در حال حاضر قادر به گسترش شبکه خود را به بخش سی سی پی و لوئیزیانا و لحن خوب خود در حال حاضر امیدوار کننده فن آوری است.

برآورد خسارت ناشی از گردباد در آمریکا اجرا به عنوان بالا به عنوان $19.5 میلیارد دلار برای سال 2019 به تنهایی. طوفان نیز می تواند کشنده باشد با داده های اولیه نشان می دهد که 43 نفر کشته شدند توسط طوفان در آمریکا در سال گذشته است. با وجود خطرات ایالات متحده خدمات ملی آب و هوا هنوز گزارش حداقل 50 درصد نرخ هشدار اشتباه برای صادر گردباد هشدار.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی