بیمه خدمات درمانی در انگلستان است استخدام 10,000 مدرسه leavers آموزش داده شده توسط اعتماد السلطنه خیریه.

کارکنان جدید را به گونه ای نسبت به حل این کمبود ناشی از افزایش تقاضا برای خدمات و سقوط اتحادیه اروپا مهاجرت.

اعتماد تحقیقات نشان می دهد وجود دارد نگرانی در میان بخش عمومی کارفرمایان که مشاغل در حال تبدیل شدن سخت تر برای پر کردن.

کارکنان جدید کار خواهد کرد در غیر بالینی شغل اگر چه ممکن است برخی از آموزش به پرستاران یا پزشکان در نهایت.

“بسیاری از افراد جوان که در تلاش برای دسترسی به انواع مشاغل و فرصت های که ما ارائه می دهیم و این فرصت را از این همکاری این است که برای رسیدن به آن دسته از افراد جوان” NHS کارفرمایان اجرایی دنی مورتیمر گفت: اخبار بی بی سی.

در بیرمنگام که در آن بیمه خدمات درمانی است که این شهر بزرگترین کارفرما و آموزش کارکنان جدید به خوبی در راه است با برخی از در حال حاضر در پست.

جاه طلبی های پرستاری

Roisin قهوه ای, 24 یک کار جدید به عنوان یک مراقبت های بهداشتی دستیار در بخش سرطان در بیمارستان ملکه الیزابت بیرمنگام بزرگترین.

او با اشاره به اعتماد السلطنه پس از تلاش برای پیدا کردن کار پس از او بود دوباره او را گرفته به زبان انگلیسی GCSE در آموزش و پرورش بیشتر ،

او گفت: “اگر شما می خواهید برای رفتن به پرستاری اما احساس نمی مانند دانشگاه چیزی است که شما می خواهید به انجام و یا چیزی است که شما احساس می کنید مانند شما احتمالا می تواند انجام دهد و سپس سعی کنید راههای مختلف.

“من می تواند کار و ساخت تا برای تبدیل شدن به یک پرستار در نهایت.”

یک نظرسنجی از 1000 مدیران در سراسر همه بخش های انجام شده در ماه سپتامبر سال 2019 برای اعتماد السلطنه اما هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده یافت 63 درصد از کسانی که در بخش دولتی معتقد بودند در حال حاضر کمبود مهارت های خود در منطقه است.

اعتماد السلطنه رئیس اجرایی خانم مارتینا Milburn گفت: “برخی از کارفرمایان از استخدام فرآیندهای است که آن را سخت را برای آنها به پر کردن جای خالی و همچنین ساخت آن را سخت را برای مردم برای دریافت اولین کار خود را.

“این بسیار حیاتی است که کارفرمایان شروع به فکر کردن در مورد استخدام متفاوت است.”

اعتماد همچنین امیدوار است برای آموزش افراد جوان برای اجتماعی-مراقبت بخش که کارفرمایان ترس رنج می برد چرا که آن را حمل می کند همان اعتبار به عنوان بیمه خدمات درمانی.

آموزش سازمان مهارتهای لازم برای مراقبت از برآورد وجود دارد کمبود 11,500 کارکنان در مراقبت اجتماعی در غرب میدلندز منطقه است.

Jagdeep Khatkar مدیر Oakview مراقبت از خانه در حومه بیرمنگام Quinton است شروع به استخدام کارکنان جوان از شهرستان خانه خود را.

او گفت: “این بخش تا به حال یک بیت از یک موضوع روابط عمومی در گذشته است.

“این مهم است که ما در حال حاضر درخواست تجدید نظر به افراد جوان به طور خاص و نشان می دهد که وجود دارد یک مسیر شغلی برای جوانان به دنبال دارد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im