در انگلستان مدارس داشته اند بدتر نتایج آزمون از دختران به 30 سال متوسطه لیگ برتر, جدول اطلاعات منتشر شده را تایید می کند.

دختران در حال حاضر 14 درصد بیشتر احتمال دارد به تصویب فارسی و ریاضی GCSE از پسران با 64 درصد از دختران انجام این کار و 56 درصد از پسران است.

هنوز کمی وجود دارد که ملی تمرکز بر روی تفاوت در نتایج جستجو و یا اقدامات پرداختن چرا پسران عقب.

و فعالان و دانشگاهیان متهم متوالی دولت از نادیده گرفتن این مسئله است.

بررسی کنید که چگونه خود را در مدارس محلی انجام داده اند اینجا را کلیک کنید.

اگر شما نمی توانید ببینید کد پستی lookup کلیک کنید یا ضربه بزنید اینجا.

‘چپ’

در روند کنونی شکاف بین فقیر و غنی را تحت الشعاع قرار شکاف بین مردان و زنان در شرایط ورود به دانشگاه ظرف یک دهه فعالان می گویند.

داده ها رفتن 30 سال نشان می دهد شکاف بین درصد از دختران و پسران GCSE گذشت بیش از دو برابر سال های 1989 و 1999 از چهار تا نه درصد – تغییر اغلب نسبت به معرفی GCSEs.

اما کمی تغییر در طول دو دهه آینده است. در آن پایدار باقی مانده برای چند سال پس از آن نیز با کاهش اندکی به هفت درصد در سال 2009 پس از آن گسترده تر شد و دوباره در دهه آینده به نه درصد است.

  • مدارس متوسطه جدول لیگ منتشر شده

رئیس سابق دانشگاه و پذیرش کالج, خدمات, مریم Curnock کوک گفت که او “بافل این خمیازه کشیدن نابرابری” نشان داد که یک “سیاست گذاری نقطه کور”.

“در روند کنونی یک دختر متولد امروز خواهد بود 75 درصد بیشتر احتمال دارد برای رفتن به دانشگاه از او نر همسالان,” او گفت:.

“در آن شکاف بین زنان و مردان خواهد بود بزرگتر از فاصله بین فقیر و غنی.”

داده ها همچنین نشان می دهد که شکاف جنسیتی آشکار است در EBacc که اقدامات آن دسته از دانش آموزان که رسیدن به یک درجه 4 یا بالاتر در سراسر اصلی مطالب علمی زبان انگلیسی, ریاضی, علم, تاریخ و یا جغرافیا و زبان.

این نشان می دهد که دختران در حال یک و نیم برابر بیشتر احتمال دارد به تصویب تمام اجزای Ebacc با 28 درصد از دختران در حال عبور در مقایسه با 18 درصد از پسران است.

در حال حاضر وجود دارد روشن نیاز به مقابله با underachievement از پسران با توجه به مردان و پسران ائتلاف – یک گروه از سازمان های دانشگاهیان و افراد مبارز در مسائل برابری.

‘بحرانی نابرابری’

مدیر اجرایی دن بل گفت: “برای دهه ها این مشکل وجود داشته است اما دولتهای مختلف و گسترده تر آموزش و پرورش ایجاد کرده است دفن سر خود را در شن و ماسه و در اثر آن را نادیده گرفته است.

“شده است وجود دارد هرگز یک توضیح برای این نگرش با وجود شواهد روشن است که نسل از پسران و مردان جوان در حال پشت سر گذاشت.

“نگرش که دیگر نمی تواند تحمل بود اگر ما به زندگی مدرن جامعه فراگیر است که واقعا پردازد نابرابری.

“زمان در حال حاضر آمده است که ما باید با دیدن عمل مثبت از دولت و گسترده تر استقرار آموزش و پرورش نه فقط تشخیص این مهم نابرابری در مواجهه با پسران و مردان جوان اما به طور سیستماتیک ایجاد استراتژی برای مقابله با آن است.”

مدرسه استانداردهای وزیر نیک Gibb متمرکز بر دستاورد شکاف بین دانش آموزان محروم و خود را بهتر از همسالان و گفت آن پایدار باقی می ماند اما مشخص است که این کاهش حدود 9 درصد از سال 2011 است.

او افزود: “EBacc است ابزاری در رانندگی تا استانداردهای آموزشی.

“به طور کلی بیشتر دانش آموزان در حال مطالعه این هسته علمی افراد بیش از هر زمان پس از EBacc اندازه گیری معرفی شد و این مطلب را با نرخ بالا به خصوص در ما رایگان مدارس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی