جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

می گویند uwu? ارتش ایالات متحده esports بخش باعث انقباض غیر ارادی ماهیچه با آنلاین babytalk به مردم دادند با وجود آن

یک انقباض غیر ارادی ماهیچه-ارزش ارز در توییتر بین ارتش ایالات متحده esports تیم و پلت فرم چت اختلاف بیدار است بسیاری از علاقهمندان به بازی به پنتاگون حضور در بازیهای رایانهای و طول آن سربازان را به جا.

در ساعات اولیه روز شنبه, هر کس اجرا می شود ارتش Esports (USAE) توییتر خواسته همتای خود در اختلاف برای یک اسباب بازی پر شده (!) از پلت فرم را طلسم. زمانی که اختلاف در پاسخ آنها می خواهم با “merch, فروشگاه, رئیس, بانو” ارتش در پاسخ با “Uwu” و قلب emojis.

نوزاد-بحث و بیان “در حال غرق با cuteness” نشسته بود به خوبی با بسیاری از توییتر برای قرار دادن آن ملایم است.

در علاوه بر این به انقباض غیر ارادی ماهیچه القا lingo بسیاری از کاربران وحشت زده شد که ارتش تا به حال یک esports تیم آغاز خواهد شد. یکی با استفاده از همان نوع از تمسخر کودک-بحث و تمسخر آن را به عنوان یک “خلبان هواپیماهای بدون سرنشین برنامه های آموزشی در لباس مبدل است.”

دیگران به نام د-بودجه آن را انعکاس فعلی Black Lives Matter کمپین برای لغو پلیس.

یکی دیگر از محبوب واکنش بود “ما واقعا زندگی در جهنم.”

برخی وجود دارد که چرا ارتش بود صرف پول در یک esports لیگ چرا که “اشتباه کره” – با اشاره به این واقعیت است که esports بزرگ در کره جنوبی و نه آنقدر شمالی از 38 موازی.

ارتش esports تیم واقع شده است در اطراف برای تقریبا دو سال است. حساب کاربری توییتر خود را راه اندازی شد در ماه اکتبر 2018 و رسمی اعلام شده در ماه نوامبر است. آن اظهار داشت: هدف این است که به آموزش اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین و یا شبیه سازی جنگ اما داخلی روابط عمومی است.

“آنها خواهد شد در یک نقش پشتیبانی برای کمک به افراد جوان با دیدن سربازان در نور های مختلف و درک بسیاری از نقش های مختلف مردم می توانند در ارتش و کمک به ارتش آدرس رو به رشد قطع ارتباط با جامعه” استخدام در ارتش فرمان سخنگوی Kelli مطلوب در آن زمان گفت:, و اضافه کرد که این تیم می تواند بخشی از بازاریابی و تعامل مبتنی بر تیم در در کنتاکی.

همچنین در rt.com از ندای وظیفه به وظیفه فعال: ارتش آمریکا برای استفاده از eSports برای جذب بیشتر استخدام

نگاهی به خوراک توییتر خود را نشان می دهد و آنها را فعال و نه فقط در بازی یکی را به طور معمول مرتبط با نظامی – مانند ندای وظیفه و یا Rainbow Six – بلکه Valorant, سرپرستی و جهان وارکرفت ،

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول