ذخیره شده توسط virus: نتانیاهو می شود 2 ماه تاخیر در فساد محاکمه در میان coronavirus اضطراری

فساد محاکمه بنیامین نتانیاهو بود که با توجه به شروع در روز سه شنبه شده است تا با تاخیر حداقل مارس 24 با توجه به وضعیت اضطراری اعلام شده توسط وزارت دادگستری.

همانطور که اسرائیل در حال مبارزه با گسترش Covid-19 بیماری با خاموش شدن سالن عمومی و برنامه ریزی شده برادر بزرگ-سبک نظارت از افراد آلوده وزیر دادگستری امیر Ohana اعلام وضعیت اضطراری در این کشور را صادر کند. با همه اما چند جلسه ممنوع, یک مورد خاص قرار داده است قابل تامل است.

فساد محاکمه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر بود که شروع به برنامه ریزی شده روز سه شنبه در بیت المقدس دادگاه منطقه نخواهد بود قادر به ادامه و به تعویق افتاده است حداقل تا مارس 24. در اوایل این هفته دادگاه را رد کرد و درخواست برای 45 روز به تعویق افتادن محاکمه که نتانیاهو دفاع تیم خواسته به زمان بیشتری برای بررسی مدارک.

اسرائیل در حال حاضر دارای 200 تایید coronavirus موارد است. روز یکشنبه این کشور را دادستان Avichai Mendelblit تایید استفاده از دولت اسرائیل نظارت فن آوری برای ردیابی بیمار تلفن های همراه در یک درخواست از نتانیاهو. دیگر اقدامات برای جلوگیری از گسترش شامل تحمیل ترافیک هوایی محدودیت و خواستار عزت قرنطینه از ورود خارجی ها در کشور است.

همچنین در rt.com اسرائیل اعلام کرد 14-روز “انزوا” برای هر کسی وارد این کشور در تلاش برای مبارزه با کروناویروس گسترش

این تاخیر ممکن است لغو شود اگر 24 ساعته اورژانس تمدید نمی شود اما رسانه های اسرائیلی می گویند آن است که بسیار بعید است. NGO جنبش برای کیفیت دولت نیز ثبت, حرکت, درخواست دادستان کل برای جلوگیری از وزیر را با استناد به خود وضعیت موقت.

نتانیاهو هفت فقره در سه اتهامات جنایی از جمله تقلب و نقض اعتماد و رشوه خواری. او تلاش برای تضمین مصونیت از پیگرد قانونی از اسرائیل در پارلمان در هفته گذشته حکایت دارد اما انصراف پیشنهاد فقط قبل از آن می تواند شنیده شود نمایندگان آن را به عنوان روشن بود آن خواهد بود را رد کرد.

رای خود را به عنوان غیر قطعی به عنوان دو قبلی نگه داشتن نتانیاهو در دفتر بدون پاک کردن عمومی دستور. در میان شیوع کروناویروس او در تماس بوده است در نخست خود را رقیب Benny Gantz به شکل یک “اضطراری دولت وحدت ملی”. Gantz حزب برنده 33 کرسی از 120 کرسی کنست در مقایسه با نتانیاهو 36.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de