‘نجات bullsh*t’: NFL ستاره بازدید در لیگ بیانیه ای در مرگ جورج فلوید

Houston Texans گسترده گیرنده کنی هنوز آمار در یک بیانیه صادر شده توسط NFL کمیسر راجر Goodell در مورد مرگ جورج فلوید است که موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده است.

لیگ با صدور بیانیه ای در اواخر روز شنبه که در آن آنها گفتند:”تا حد زیادی متاثر” با موجی از اعتراضات در سراسر این کشور در پی مرگ جورج فلوید که مرگ در حالی که در بازداشت پلیس دستگیر شد توسط تلفن همراه فیلم.

NFL خانواده تا حد زیادی متاثر شده حوادث غم انگیز در سراسر کشور ما” بیانیه می خواند. “معترضان’ واکنش ها به این حوادث منعکس کننده درد و خشم و سرخوردگی است که بسیاری از ما احساس.

ما عمیق ترین تسلیت به خانواده آقای جورج فلوید و به کسانی که عزیزانشان را از دست داده و از جمله خانواده ها از خانم Breonna تیلور در لوییویل و آقای Ahmaud Arbery این پسر عموی تریسی واکر از Detroit Lions.

به عنوان رویدادهای جاری به طور چشمگیری تاکید وجود دارد باقی می ماند و خیلی بیشتر به کار به عنوان یک کشور و به عنوان یک لیگ. این فجایع اطلاع NFL تعهد و ما تلاش های مداوم. وجود دارد باقی می ماند یک نیاز فوری برای اقدام.

“ما می دانیم قدرت از پلت فرم ما در جوامع و به عنوان بخشی از تار و پود جامعه آمریکا است. ما را در آغوش که مسئولیت و متعهد به ادامه کار مهم برای رسیدگی به این مسائل سیستمیک همراه با بازیکنان ما باشگاه و همکاران.”

همچنین در rt.com فقط آن را انجام نمی’: Nike, هدر رفته هیچ زمان ساخت آگهی در جورج فلوید مرگ اما آنچه انگیزه های واقعی خود را در پشت پیام?

این پیام کاهش یافت و در گوش های ناشنوا به برخی از اعضای NFL جامعه – به خصوص پس از لیگ مخالفت مسالمت آمیز حاشیه تظاهرات انجام شده توسط ex-سان فرانسیسکو کارفرمایی khezri که ضد خشونت پلیس کمپین اعتقاد بر این است که توسط بسیاری به هزینه او کار خود را.

جنبش نیز پشتیبانی شده توسط جو نقب اخیر انتخاب اول در سال 2020 پیش نویس NFL که گفت که آفریقایی-آمریکایی ها حقوق بشر شده بود نقض و برای بیش از حد طولانی است.

برایان Flores, آفریقایی-آمریکایی سر مربی دلفین میامی به نام به درک پس از این است که این اعتراضها با توجه به شکست های آمریکا در بزرگ به درک دقیقا آنچه در آن بود که Kaepernick شد اعتراض.

این موضوع در حال اعتراض به طولانی بلد بیش به ورزش حرفه ای – و به طور خاص NFL – اما قضاوت با واکنش برخی از این ورزش بالا ترین pofile ارقام وجود دارد برخی از راه برای رفتن قبل از یک سطح میدان بازی است به دست آورد.

همچنین در rt.com College Football Hall of Fame در آتلانتا تخریب غارت اعتراض در جورج فلوید مرگ (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de