Savage ارسال: دیدار با جیلیان رابرتسون شعله موهای کانادا که خرد روندا راسی UFC ثبت رکورد (تصویری)

او ممکن است آرام سخن گفته و خجالتی اما کانادا او جیلیان رابرتسون ساخته شده از یک قطعه کوچک از تاریخ در شنبه شب به عنوان او تبدیل به جنگنده با بیشترین ارسال پس از اتمام در UFC زنان تاریخ است.

رابرتسون که مبارزه با نام مستعار “وحشی” ارسال شده همکار مدعی Cortney کیسی فقط با 28 ثانیه های باقی مانده از خود او مبارزه در UFC Apex شنبه شب.

آن را به رابرتسون او هشتم حرفه پیروزی و پنجمین پیروزی در UFC. او به پایان رسید و هر یک از برنده و پیروزی او بیش از کیسی انجام شده فوق العاده اهمیت او به عنوان پیشی گرفته UFC افسانه روندا راسی را تسلیم رکورد.

اولین UFC زنان قهرمان قبلا برگزار شد رکورد بیشترین ارسال پس از اتمام در هر زنان UFC کلاس وزن با سه و پیوسته سابق strawweight قهرمان رز Namajunas.

سپس رابرتسون مساوی که چوب خط حساب کردن در فوریه 2019 با عقب برهنه چوک پایان ورونیکا Macedo در پراگ, جمهوری چک.

رابرتسون و سپس برداشت TKO برنده بیش از سارا Frota قبل از متوقف شدن رشد او ستاره Maycee آرایشگر در ماه اکتبر گذشته.

اما در لاس وگاس شنبه شب رابرتسون در پشت صحنه به نفع ستون با فوق العاده عقب-naked choke پایان به عنوان او را مجبور به ضربه بزنید از کیسی و شکست راسی رکورد در این فرآیند است.

رابرتسون آموزش دیده سابق UFC fighter Din توماس که به تازگی به سمت چپ فلوریدا آمریکا بالا تیم خود را به اجرا مربیگری خود عمل اما COVID-19 همه گیر انداخت یک آچار در آثار کسانی که برنامه های.

مصمم توماس تبدیل گاراژ خود را به بدنسازی و کار خستگی ناپذیر با رابرتسون به آماده او را برای مبارزه در UFC Apex شنبه شب.

که کار پرداخت می شود با رابرتسون نشان می دهد که او یکی از خطرناک ترین تسلیم تهدیدات در هر وزن کلاس و لطف او برنده بیش از کیسی او در حال حاضر پرکار ترین تسلیم دان در UFC زنان تاریخ است.

بد نیست برای یک زن که اذعان می کند او بعید است فرد به یک در کلاس جهانی UFC fighter.

“راستش برای من این فقط یک ورزش به من. آن را مانند بازی فوتبال, بازی فوتبال. این که چگونه من آن نگاه,” او گفت: قبل از مبارزه در UFC 240 سال گذشته است.

“من در عشق با روانی کنار jiu-jitsu از هر چیز دیگری. آن را نمی خواهم من می خواهم به صدمه زدن به مردم است. من هرگز در یک مبارزه خیابانی.

“من احتمالا کم تهاجمی شخص من می دانم! اما زمانی که من در این قفس… که من کردم مستعار!”