‘عربستان سعودی است ؟ شما اشتباه’: بازی حدس زدن ادامه بر سرنوشت Khabib در مقابل فرگوسن UFC 249 superfight

Khabib Nurmagomedov است معروف علاقه مردم به “به من محل” – اما سبک وزن UFC قهرمان بسیاری از طرفداران در سراسر جهان در حال حاضر درخواست مشابه از او به عنوان عدم اطمینان افزایش می یابد بیش از مبارزه خود را با تونی فرگوسن.

با کمتر از سه هفته تا Khabib و فرگوسن با توجه به چهره خود را به عنوان سبک وزن superfight در UFC 249 حدس و گمان باقی مانده است زیاد به عنوان به اگر و که در آن – در این جلسه در واقع می تواند جای.

Coronavirus به شکل موانع همچنان به کوه برای یک مبارزه است که کاهش یافته است را از طریق در کمتر از چهار نوبت قبلی.

اولین Covid-19 شیوع پرداخت قرار داده به برنامه ریزی برای برگزاری این رویداد اصلی در محل مرکز بارکلیز در بروکلین نیویورک. راههای دیگر شد و سپس خاموش یکی یکی به آمریکا و کشورهای سراسر جهان رفت و به مستند.

در میان Covid-19 هرج و مرج, UFC رئیس دانا سفید باقی مانده است ثابت قدم در اعتقاد خود را که Khabib-فرگوسن مرحله نهایی مسابقات پیش خواهد رفت در مارس 18, این ادعا را در مصاحبه های مختلف که در یک محل است که “99 درصد” و تصمیم گرفت که او را “چهار یا پنج” گزینه های مختلف را به او باز.

همچنین در rt.com “اگر Khabib اتحاد تاج?’ جو روگان قوانین خود را از ‘لعنت’ UFC 249 superfight

اما به عنوان چشم انداز در ادامه به تغییر زیر را با ساعت فعلی یکی از کلیدی ترین شخصیت های اصلی در تمام این – Khabib – می تواند بزرگترین سردرد.

روسیه ترک خود آمریکایی آکادمی کیک بوکسینگ (نام مستعار) آموزش پایه در سن خوزه کالیفرنیا به بازگشت به Dagestani میهن در شروع هفته.

که خیلی از ما نمی دانیم.

چه چیزی بیرون از آن خاص کمتر است.

روسیه در روز شنبه اعلام کرد که همه مرزها خواهد بود بسته به ingoing و خروجی سفر از هر نوع از دوشنبه با تنها استثنا اعطا شده به “دیپلماتیک یا رسمی ماموریت.” بدون تاریخ داده شد در زمانی که محدودیت می تواند برداشته شود اما بعید به نظر می رسد که خواهد بود هر زمان به زودی.

که ظاهرا دام Khabib در داخل روسیه برای آینده قابل پیش بینی.

همچنین در rt.com UFC 249 رسیدگی به ظاهر ضربه مهلک به روسیه کاملا قفل کردن مرزهای… ظاهر می شود به دام Khabib در کشور

اما سبک وزن قهرمان حتی هنوز هم در میهن ؟

شایعه شده است در اطراف شناور در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر که Khabib تضعیف شده به خارج از کشور و رهبری به امارات متحده عربی – محل از گذشته خود هشت ضلعی تفرج در ماه سپتامبر هنگامی که او را شکست داد داستین Poirier به حفظ سبک بند.

کلیپ منتشر شده از هم تیمی در پروازهای ظاهرا عازم, دبی, در حالی که دیگران برداشت کرده اند تا در عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط امثال پسر عموی عمر Nurmagomedov – همچنین با توجه به مبارزه در UFC 249 – از خود در امارات متحده عربی.

در عین حال تا کنون نشانه ای است که این همه تاریخی, کلیپ/, عکس, و که وجود دارد هیچ چیز رسمی نشان می دهد که Khabib اتحاد چپ داغستان.

در واقع پدر و مربی Abdulmanap باقی مانده در داغستان و Khabib خواهد بود و بعید است به سر به یک اردوگاه آموزشی در جای دیگر بدون او.

Khabib می تواند, البته, لغزش در روز یکشنبه به ضرب و شتم دوشنبه lockdown اما – همانطور که با هر چیز دیگری – که صرفا حدس.

با اینحال با توجه دانا سفید اصرار که او را در نهایت Khabib و فرگوسن در یک قفس با هم در مارس 18, توسط قلاب و یا با کج کردن بحث هنوز هم مراکز در جایی که ممکن است.

UFC میان قهرمان اسرائیل Adesanya ارائه شده خود را حدس می زنم که این رویداد اتفاق می افتد در عربستان سعودی – اما این تصور بود که بی درنگ به ضرب گلوله توسط Khabib مدیر علی Abdelaziz.

بنابراین اگر عربستان سعودی و سپس از کجا ؟

گزینه های تبلیغ در اطراف شامل ظاهر معقول – مانند فلوریدا (به شدت مورد مخفیگاه آنان را به عنوان مورد علاقه) و امارات متحده عربی – به آشکار و مضحک مانند منطقه 51 و کره شمالی.

فرض او این است که هنوز هم در روسیه می تواند Khabib حتی به هر محل با توجه به دولت تحمیل کرد مستند?

با توجه وضعیت خود را به عنوان چیزی از یک قهرمان ملی (او شرکت توسط رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در ملاقات های شخصی پس از پیروزی برابر Conor McGregor و Poirier) آن را فراتر از عرصه تخیل خود را به نشان می دهد که یک استثنا می تواند ساخته شده و Khabib و تیم او می تواند پرواز در خارج از کشور است.

به همین ترتیب قوانین می تواند خم شده و یا تسهیلات ساخته شده در مکان های مانند امارات متحده عربی به منظور مبارزه اتفاق می افتد.

تفکر و حتی بیشتر bizarrely برخی از سرگرم مفهوم است که مبارزه در حال حاضر اتفاق افتاده است که ما به سادگی ببینید قبل از ثبت نسخه از آن پخش شده در مارس 18.

بله که واقعا جایی است که ما با این چیزی که…

بیایید همچنین به یاد داشته باشید که در آوریل 18 تاریخ بسیار مهم به نظر می رسد توجه به این که ماه رمضان آغاز می شود در آوریل 23.

Khabib نه قیافه مبارزه در آن زمان و نیاز آموزش بازیابی پس از آن به بازگشت به شکل بالا.

فقط یک مثال دیگر از این پیچیدگی رو به دانا سفید را ناامید تلاش برای مبارزه اتفاق می افتد.

و همه از این است که به ترک کنار این مهم بحث که آیا این رویداد باید اتفاق می افتد در مارس 18 و در همه حال توجه بسیاری ابراز نگرانی از سلامت افراد درگیر (هر دو Khabib و فرگوسن ابراز تمایل برای مبارزه با آن باید اشاره کرد).

بسیاری از ما پس از آن, هیچ کدام عاقلانه تر به عنوان جایی که, چگونه, و یا اگر این مبارزه را پیش بروید.

اما یک چیز است برای برخی: آن را به اتفاق می افتد, Dana White and Co. نیاز به عمل سریع قبل از هر گونه باقی مانده پنجره است بصورتی پایدار و محکم و در نهایت ناودان توسط Covid-19 قتل عام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im