عربستان سعودی می پذیرد ملل متحد خواستار coronavirus آتش بس در یمن – گزارش

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در فرمانی به توافق برای آتش بس در یمن – پنج سال بعد از راه اندازی یک مداخله وجود دارد – به عنوان بخشی از سازمان ملل متحد فراخوان جهانی آتش بس میان Covid-19 بیماری همه گیر.

ریاض تصمیم به ایستادگی کردن به پیروی از پذیرش آتش بس توسط pro-عربستان پیروان رییس جمهور Abdrabbuh منصور هادی و حوثی که کنترل پایتخت از ژانویه 2015.

صندلی شورشیان’ عالی انقلاب کمیته Mohammed Ali al-حوثی استقبال ریاض را برای حمایت از آتش بس در حالی که ابراز امید در یک صدای جیر جیر بعد از آن جمعه که آن را “ترجمه [به] عمل است.” آن باقی مانده است دیده شود که آیا این آتش بس را نگه دارید و از آنجا متعدد تلاش های قبلی توسط سازمان ملل متحد به واسطه یکی باید تمام شک و تردید عمل. در پست قبلی al-حوثی ناودان ائتلاف به رهبری عربستان سعودی حاکی از آن افزایش یافته بود آن حملات در یمن پس از سازمان ملل متحد تماس اولیه برای آتش بس و راه اندازی برخی از 40 حمله هوایی.

نماینده ویژه سازمان ملل برای یمن مارتین گریفیتس به دادگاه تجدید نظر برای یک آتش بس هفته گذشته و دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ با ارسال نامه دیگری به طرفین متخاصم در چهار شنبه خواستار یک “فوری” توقف خصومت:

بیش از پنج سال جنگ را ویران زندگی ده ها میلیون نفر از کشور ،

آن بود که در مارس 25, 2015 که عربستان سعودی و متحدان آن مداخله در یمن با حملات هوایی علیه حوثی ها در یمن و بعد از آن با یک زمین مبارزه است. با وجود قریب به اتفاق استفاده بر روی کاغذ ائتلاف شده است و قادر به شکست داعش هر چند این جنگ باعث شده است که enormous درد و رنج غیر نظامی در این کشور فقیر در انتهای جنوبی شبه جزیره عربستان.

گزارش سازمان ملل برآورد کرده اند که تا پایان سال 2019 بیش از 100,000 یمنی کشته شده اند به عنوان یک نتیجه مستقیم از مبارزه با یکی دیگر از 130,000 بیشتر نابودی از قحطی و بیماری در کشور از 30 میلیون نفر است.

ما ارائه پشتیبانی لجستیکی برای عربستان ائتلاف را متهم به یمن به عنوان “پراکسی” ایران است. هر دو پیروان اسلام. تلاش کنگره آمریکا برای محدود کردن دخالت در یمن توانسته اند برای غلبه بر حق وتو ریاست جمهوری در آستانه.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن وتو کنگره قطعنامه برای پایان دادن به حمایت آمریکا از عربستان در یمن جنگ

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de