ساندرز به ماندن در رای گیری’ به خوب بکار بردن نفوذ در کنوانسیون دموکراتیک با وجود حذف

برنی ساندرز تایید کرده است که با وجود تعلیق انتخابات ریاست جمهوری را “اقامت در انتخابات” در تمام مانده اولیه متحده و همچنان به جمع آوری نمایندگان به منظور اعمال نفوذ در کنوانسیون دموکراتیک.

در یک Periscope آدرس به هواداران خود در چهارشنبه ساندرز تصریح کرد که در حالی که نام او باقی بماند در انتخابات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن “خواهد بود که نامزد” در ماه نوامبر.

ساندرز گفت: هدف او این بود که به “جمع آوری به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان امکان پذیر است” در کنوانسیون دموکراتیک که در آن مبارزات انتخاباتی خود قادر خواهد بود به “اعمال نفوذ قابل ملاحظه بیش از مشی این حزب و دیگر توابع.”

همچنین در rt.com برنی ساندرز تعلیق 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری

او گفت: حامیان او خواهد کار با بایدن که “بسیار مناسب و معقول انسان” به حرکت مترقی آرمان های رو به جلو و به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او به نام “خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکای مدرن.”

در حالی که بایدن را نامزدی در حال حاضر نتیجه گیری پرسش باید swirled در هفته های اخیر بیش از تناسب اندام خود را برای دفتر خود را به عنوان عمومی ظاهر شد به طور فزاینده ای تیره و تار و نامنظم.

جناح چپ سناتور ورمونت اعلام کرد خروج خود را از این مسابقه در یک ایمیل به هواداران در روز چهارشنبه گفت که در حالی که مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد “مبارزه همچنان ادامه دارد.”

همچنین در rt.com تهمت و سرزنش Warren & DNC برای ساندرز پایان کمپین دعوت ‘برنی مردم’ به حزب جمهوری خواه

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im