پیشرو قهرمان برنی ساندرز سمان است سرب خود را در دموکراتیک مسابقه کشیدن جلوتر از جو بایدن در حمایت از رای دهندگان به نامزدهای آماده شدن برای, کارولینای جنوبی, اولیه, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

پیشرو دیگر رقبا توسط 11-نقطه حاشیه ساندرز امن دو رقمی سرب برای اولین بار در مسابقه با 26 درصد از کسانی که در نظر سنجی جدید در رویترز/ایپسوس نظرسنجی گفت: آنها را برای رای دادن به این سناتور ورمونت. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در ضمن باقی می ماند گره خورده است برای دور دوم هر garnering 15 درصد است.

با بایدن با تکیه بر کارولینای جنوبی آفریقایی آمریکایی رای گیری بلوک در شنبه آینده اولیه – که باعث می شود تا بیش از نیمی از دولت دموکراتیک رای دهندگان – نظرسنجی جدید نشانه یک ضربه عمده به صورت سابق VP. ساندرز در حال حاضر امن سه نقطه سرب بیش از بایدن در میان سیاه و سفید رای دهندگان در سراسر کشور ارسال بایدن مبارزات انتخاباتی به حالت وحشت آن را به عنوان گام تا حملات خود را در قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی به دنبال آسیب اعتبار خود را در میان که کلید جمعیتی.

همچنین در rt.com ‘Cringeworthy’ بایدن حمله آگهی جلوتر از کارولینای جنوبی می گوید رای ساندرز نمی بازگشت اوباما در سال 2012 اجرا توییتر در مجموع ناله

مواجه با کاهش حمایت در میان رای دهندگان سیاه در طول دهم بحث دموکراتیک در شنبه بایدن اصرار او “کار می کرد مانند شیطان به کسب رای آفریقایی جامعه” تعهد به “پیروزی کارولینای جنوبی” با کمک آن سیاه, رای گیری بلوک.

یک حزب سوسیالیست در اوایل مسابقه بایدن دیده است یک کاهش سریع در هفته های اخیر راه رفتن دور با ملال انگیز جایگاه چهارم و پنجم پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر مقدماتی. هر چند او به پایان رسید و در دوم در نوادا ساندرز آمد جلوتر با رهبری بیشتر از 25 درصد دریافت بیش از دو برابر نمایندگان.

پشتیبانی از بلومبرگ – شرکت کننده دیر به مسابقه است که صرفنظر از هر اصلی به تاریخ انتخاب به تمرکز در سه شنبه متحده بعد از آن در مسابقه – تضعیف شده توسط دو نقطه پس از یک فاجعه بحث عملکرد هفته گذشته است.

همچنین در rt.com “سی ان ان شیلینگ برای بلومبرگ’: Lee Camp مسخره شبکه برای ‘تولید رضایت برای امپراتوری’ بیش از دونالدسون حمایت

ماساچوست سناتور الیزابت وارن آمد با سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در 10 درصد در نظرسنجی جدید با مینه سوتا سناتور ctq و میلیاردر فعال تام Steyer عقب با چهار و سه درصد بود.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im