ساندرز لبه های بیرون Buttigieg به پیروزی نیوهمپشایر اولیه پس از گردن و گردن مسابقه – پیش بینی

سناتور برنی ساندرز در بالا آمد در شدت رقابت مقدماتی حزب دموکرات در نیوهمپشایر در روز سه شنبه South Bend شهردار پیت Buttigieg پایان دوم, پیش بینی نشان می دهد.

ورمونت مستقل مدعی پیروزی در نیوهمپشایر اولیه پس از چندین رسانه به نام آرا را به نفع خود.

خطاب به حامیان او در منچستر, New Hampshire, Sanders, توضیح رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “به عنوان خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور” تعهد به جلوگیری از او را از داشتن دفتر بیضی برای چهار سال دیگر.

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت: به به سلامتی از مخاطبان است.

همچنین در rt.com ساندرز می پرسد برای recanvass از 25 حزبی آیووا حوزه

ساندرز که به طور رسمی درخواست یک جزئی بررسی هفته گذشته, آیووا, قفقاز, با هرج و مرج فرو رفته و گزارش بی نظمی گفت: در سخنرانی پیروزی که او “برنده هفته گذشته در آیووا” نیز هست.

Buttigieg رسمی برنده, آیووا, اولیه, در ضمن پیش بینی شده است به زمین نقطه دوم این بار با مینه سوتا سناتور ctq گرد کردن سه.

با در نظر گرفتن مرحله Buttigieg به نظر می رسد باید اذعان شکست, تبریک ساندرز در عملکرد قوی در انتخابات.

“من تحسین سناتور سندرز زمانی که من در دبیرستان بود من به او احترام زیادی به این روز تبریک می گویم او خود را قوی نشان دادن امشب,” او گفت:.

با برخی از 82 درصد از حوزه گزارش ساندرز را با 26 درصد آرا با Buttigieg انتهایی پشت با 24 درصد است. Klobuchar بود در سوم با 20 درصد است.

هر دو ساندرز و Buttigieg مجموعه به کسب درآمد و نه نمایندگان در نیوهمپشایر قرار می دهد که جنوب خم شهردار به موقعیت اولیه حزب سوسیالیست در رقابت با 23 نمایندگان در مجموع. ساندرز است که تا کنون برنده 21 متعهد نمایندگان.

نتایج آرا به عنوان یکی دیگر از ضربه برای استقرار مورد علاقه سابق آمریکا که اوراق مقدماتی نیوهمپشایر و پرواز به ایالت کارولینای جنوبی در یک پیشنهاد به نفس زندگی جدید را به خود چندان دور بی توجه کمپین.

همچنین در rt.com شاید تهمت نمی دانم تفاوت بین کمونیسم و سوسیالیسم اما او بهره مند از دومی – ساندرز

نه بایدن و نه دیگری دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی سناتور الیزابت وارن پیش بینی به دریافت هر گونه نمایندگان در نیوهمپشایر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su