ساندرز اعلام پیروزی در آیووا به عنوان DNC خواستار ‘recanvass’

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار برنی ساندرز اعلام کرد پیروزی در آیوا حزبی پس از سه روز از هرج و مرج شمارش و بازشماری خواستار محبوب رای خود را به نفع با 97 درصد از حوزه گزارش.

آنچه من می خواهم به انجام است با تشکر از مردم آیوا برای پیروزی آنها به ما در شب دوشنبه,” ساندرز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. با برخی از 97 درصد از حوزه گزارش سناتور ورمونت پیش در رای مردمی با بیش از 6000 اما هنوز نشدم کمی در نمایندگان پشت خم جنوب ایندیانا شهردار پیت Buttigieg.

ساندرز نیست باید صبر زیادی برای آنچه که او به عنوان رسانه وسواس با “هيئت دولت معادل” (SDEs). تماس با انجمن فرایند “بسیار پیچیده” و اشاره به این که یک قانون تغییر پس 2016 خود اصلی شکست مفتضحانه بود د-تاکید بر نقش آن نمایندگان او اشاره کرد که او را به همان شماره ملی نمایندگان در سال 2020 کنوانسیون به عنوان رقیب خود را.

سندرز اولین بار نیست نامزد اعلام پیروزی در آیوا البته – که افتخار می رود به Buttigieg که نام خود را برنده در روز دوشنبه قبل از یک تک رای شمارش شد. زمانی که حزب دموکرات آیوا در نهایت منتشر شد مقدماتی نتایج قسمی در روز سه شنبه فقط 62 درصد از حوزه شمارش Buttigieg تایید شد در سرب – اما شکاف بین دو نامزد تنگ است آنجا.

نه هر کس راضی بود با ساندرز’ دیرهنگام ادعای باارزش آیووا پیروزی ، یک خبرنگار خواستار دانم که چرا او باید باور ساندرز’ سخنرانی پیروزی بیش از آن که خود را رقیب تازه بدوران رسیده تنها به ضربه با درس ریاضی.

چون من 6,000 رای بیشتر. و من از کجا آمده,, زمانی که شما دریافت 6,000 رای بیشتر که به طور کلی در نظر گرفته می شود برنده است.

با حدود 180,000 رای دهندگان در آیووا حزبی تقسیم در میان هشت نامزد, Sanders, استدلال, 6,000 بود سالم حاشیه پیروزی.

همچنین در rt.com آیووا فاجعه redux: DNC خواسته recanvass به عنوان بیشتر جزئیات کثیف ظهور در مورد سایه برنامه حامیان

پرسید که آیا او “گیج کننده روند” توسط مدعی پیروزی زودرس ساندرز به نظر می رسد به از دست دادن صبر خود به تصویب رسید ، “من امیدوارم با توجه به این واقعیت است که ما منتظر سه روز و در حال حاضر وجود دارد بحث دیگری بازشماری شاید ما ممکن است بخواهید تصمیمات آیووا حزبی قبل از انتخابات ماه نوامبر.”

DNC صندلی تام پرز به نام “recanvass” آیووا تنها چند ساعت قبل از ساندرز صحبت کرد. این امر شامل بررسی حوزه’ ریاضی به عنوان یک کل بازشماری.

هنگامی که این برنامه است که قرار بود به گزارش مجموع رای شکست خورده در شب دوشنبه آمار ساندرز کمپین جمع آوری کرده بود از حوزه کاپیتان قرار می گیرد و او را در یک آسان مقام اول توسط خام آرا. که متوقف نمی Buttigieg از ردی ادعای خود را به آیووا روبان عنوان یک پیروزی مهم به دلیل آن را اولین دولت به برگزاری یک مسابقه. بیشتر از زمان نامزد که برنده آیووا رفتن به امن حزب خود را نامزد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im