حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز به طور رسمی درخواست یک جزئی بررسی هفته گذشته آیووا قفقاز پس از گرفتن رای بیشتر اما کمتر نمایندگان نسبت به رقیب پیت Buttigieg.

این recanvass درخواست اعمال را به 25 حوزه و سه ماهواره سایت. Sanders کمپین پیشنهاد آنها ممکن است درخواست برای بازشماری آرا پس از آن.

“در حالی که یک recanvass فقط اولین گام در این روند و ما انتظار نداریم که آن را به تغییر زمان محاسبات آن است که یک بخش ضروری از ساخت مطمئن شوید که مردم آیووا نمایندگان شان می تواند اعتماد نتایج نهایی از کمیته های پارلمانی” کمپین مشاور جف ویور گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

همچنین در rt.com احساس برن? ساندرز طول می کشد سرب در نیوهمشایر او & Buttigieg به دست آوردن زمین در سراسر کشور پس از آیووا انجمن موفق – نظرسنجی

آیووا حزب دموکرات تایید کرد که آن را دریافت کرده recanvass درخواست از هر دو ساندرز و Buttigieg مبارزات و “نقد و بررسی” آنها.

دوشنبه گذشته به قفقاز تبدیل به یک فاجعه می شود از ابعاد حماسی برای دموکرات ها به عنوان برنامه های گوشی های هوشمند در نظر گرفته شده به چوب خط حساب کردن نتایج “glitched” و گزارش دهی خطوط تلفن فرو ریخت زیر بدست می آید. نتایج کامل در دسترس نیست و زمانی که آنها در نهایت trickled در آنها نشان داد Buttigieg 0.1 درصد جلوتر از ساندرز و گرفتن یک نماینده به عنوان یک نتیجه — اما ساندرز برنده تر از رای مردم.

Sanders, کمپین اتحاد با اشاره به مسائل متعدد و تناقضات با شمارش و گزارش کرد و گفت که باید به آنها اهدا می شود یکی دیگر از نماینده. در ضمن Buttigieg سوار تبلیغات برنده شدن در قفقاز تمام راه را تا جمعه شب مناظره پیش از انتخابات مقدماتی در نیوهمپشایر.

همچنین در rt.com آیووا قفقاز شکست است “دیدنی” گام اول برای دموکرات ها به تهمت انتخاب مجدد

جدید کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه ملی نظرسنجی دوشنبه منتشر شد نشان داد ساندرز در فرماندهی و رهبری با 25 درصد در میان دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل رای دهندگان. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود در دور دوم با 17 درصد در حالی که Buttigieg شد و در مکان پنجم با تنها ده درصد است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی