تحریم بهترین درمان ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه گذاری کردن ویزا تحریم برای کشورهایی که با تاخیر و یا انکار ” بازگشت از شهروندان خود

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به امضا منظور تجسم مجازات برای کشورهای خارجی که تمایلی به بازگشت خود شهروندان یا ساکنان به عنوان coronavirus نابسامانی آمریکا با استناد به “بهداشت عمومی در خطر است.”

“کشورهایی که انکار و یا نامعقول تاخیر پذیرش شهروندان خود افراد اتباع یا ساکنان ایالات متحده در حال انجام همه گیر ناشی از SARS-CoV-2 ایجاد غیر قابل قبول عمومی خطرات بهداشتی برای آمریکایی ها” یادداشت منتشر شده توسط کاخ سفید اواخر روز جمعه متحده است.

سند دستور وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به اطلاع وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo اگر هر دولت خارجی تمایلی به استقبال شهروندان یا ساکنان پس از “خواسته به قبول آن بیگانگان” و در مورد “انکار و یا تاخیر مانع عملیات…لازم برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر در حال انجام.”

پس از تحویل اطلاعات Pompeo خواهد شد که هفت روز به آمده تا با یک طرح برای سیلی “ویزا تحریم” در کشورهایی که نافرمانی واشنگتن سفارشات.

همچنین در rt.com مقالات لطفا! Covid-19 ‘ایمنی کارت’ ممکن است لازم باشد از آمریکایی Fauci می گوید:

تحریم ها می تواند برداشته شود اگر یک کشور خارجی جریمه برای امتناع از قبول آن شهروندان از ما که به عنوان جهانی جدید سر چشمه این بیماری با بیش از 500.000 تایید موارد تغییرات آن قلب و رزومه گرفتن آن شهروندان اتباع یا ساکنان.

آمریکا هم زده بحث رو خشم مهاجرت طرفداران آن را به عنوان ادامه داد: توده اخراج اتباع خارجی حتی به این کشورها در نظر گرفته می شود بیمار مجهز برای مقابله با این بیماری همه گیر.

در اوایل این هفته اخراج دهها نفر از مهاجران هائیتی با هائیتی وزیر خارجه کلود یوسف صدایی زنگ که هیچ یک از 61 اخراجی تا به حال تست شده برای این ویروس قبل از اینکه آنها سوار هواپیما.

همچنین در rt.com بی سابقه: ما می شود اولین بار در کشور به گزارش 2,000+ Covid-19 مرگ و میر در یک روز شکستن رکورد جهانی

شده اند وجود دارد تعداد فزاینده ای از موارد زمانی که مهاجران برای بازگشت به کشورهای خود با ما بودند و بعد از آزمایش مثبت برای Covid-19. حداقل سه گواتمالا مهاجران تایید شد به این ویروس پس از اخراج از مقامات این کشور آمریکای مرکزی گزارش روز شنبه یک روز پس از آنها قرار داده و اخراج پروازها از این ما را در انتظار نگه داشته, ترس از گسترش بیشتر این بیماری که به کشته شدن 102,000 در سراسر جهان از جمله نزدیک به 18 ، 000 در ایالات متحده است.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im