همان به عنوان یک سونامی یا زلزله: هند رسما به ‘مطلع فاجعه’ label به آن Covid-19 شیوع

هند به شدت تلاش خود را برای مقابله با کروناویروس در سراسر کشور برچسب ویروس یک “اطلاع فاجعه است.” این طراحی اجازه می دهد تا دولت های محلی شیر به ویژه فاجعه-صندوق امداد.

Covid-19 ویروس است که در حال حاضر آلوده بیش از 80 نفر در سراسر هند شد و به طور رسمی مارک “اطلاع فاجعه” توسط وزارت خانه امور در روز شنبه. چنین تعیین کرده است به طور موثر با قرار دادن شیوع همتراز با, زلزله, سونامی, بهمن و دیگر بلایای طبیعی.

طبقه بندی را قادر می سازد دولت به صرف پول بیشتری از دولت در واکنش به این فاجعه صندوق (SDRF) در مقابله با شیوع. جدا از بودجه بستری از Covid-19 بيمار و پرداخت غرامت به بستگان coronavius قربانیان این بودجه می تواند در حال حاضر قریب به تهیه حفاظت ضروری و تجهیزات آزمایشگاه.

همچنین در rt.com پلیس هند در شهر قرار داده ‘هشدار’ پس از 5 coronavirus مظنون فرار بیمارستان جرقه تعقیب

در حالی که هند تحت تاثیر قرار شده است coronavirus و نه خفیف با بیش از 80 تایید موارد (از جمله دو مرگ و میر در این کشور است ظاهرا فرح برای مقیاس بزرگ شیوع. پیش از آن در روز, هند, ورزش مقامات به حالت تعلیق در تمام کریکت داخلی مسابقات تا اطلاع ثانوی و فوتبال بازی بودند را در خود نگه دارد تا پایان ماه.

در یک حرکت PM نارندرا مودی به نام بر کشورهای جنوب آسیا انجمن برای همکاری های منطقه ای (سارک) به گرد هم می آیند و مقابله با ویروس گسترش در منطقه است. هند فاصله گرفته از هشت کشور بلوک برای چند سال گذشته به دلیل تنش با پاکستان است.

همچنین در rt.com فراموش نکنید دست دادن زمان به Namaste: مغلوب ساختن پیشی جستن و شاهزاده چارلز آخرین به آغوش تبریک هند در #Covid عصر (ویدئوها)

بیش از 145,000 شده اند آلوده به کروناویروس در سطح جهان و بیش از 5,400 فوت کرده اند از این بیماری است. در اوایل این هفته جاری پدیده اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de