فروش برای من تعرفه برای تو ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن ایران و آمریکا باز برای کسب و کار و انفجار تجارت چین محدودیت… به عنوان تعرفه در محل باقی می ماند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تخلیه در یک سری از اقدامات است که محدود کردن فروش از ما کالا به چین گفت: امنیت ملی است نه “بهانه” برای اخلال در کسب و کار. در ضمن واردات چین باقی می ماند جریمه.

“ایالات متحده نمی تواند و نمی خواهد تبدیل به یک محل دشوار برای مقابله با در نظر کشورهای خارجی خرید محصول ما” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز سه شنبه “از جمله برای همیشه امنیت ملی بهانه ای است.”

من را دیده اند برخی از مقررات در حال گردش از جمله کسانی که فکر توسط کنگره و آنها مسخره است. من می خواهم به آن را آسان به انجام کسب و کار با ایالات متحده دشوار نیست

هر چند تهمت نیست شناسایی دقیق محدودیت های که پیشنهاد خود را tweetstorm آمد و دو روز پس از رویترز گزارش داد که دولت او در حال برنامه ریزی در مسدود کردن جنرال الکتریک از عرضه موتورهای جدید چینی مسافر جت — این Comac C919. منابع ناشناس گفت: مقامات آمریکایی می ترسند که چین می تواند با مهندسی معکوس جنرال الکتریک موتور و همچنین کنترل پرواز و سیستم های عرضه شده به Comac توسط شرکت Honeywell.

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در موتورهای جت در سه شنبه توییتهایی. “من می خواهم از چین به خرید ما موتور جت بهترین در جهان است,” او نوشت.

همچنین در rt.com ‘اسب های تروجان” برای پکن هوش: Pompeo طول می کشد هدف در Huawei چینی دیگر شرکت های فن آوری

هر چند تهمت rubbished به “امنیت ملی بهانه ای” خود را در دولت مطرح شده و نگرانی های مشابه که آن را به محصولات چینی وارد آمریکا است. به عنوان ما ماندم, به آن به جنگ تجاری با چین در سال گذشته به خصوص در دولت های چینی در لیست سیاه مخابراتی شرکت Huawei نهی از ما شرکت های با استفاده از قطعات آن. این ممنوعیت در نیروی باقی مانده است هر چند چشم پوشی اعطا شده است و امور مایک Pompeo به تازگی هشدار داد که آمریکا و متحدان در مقابل با استفاده از Huawei 5G زیرساخت توصیف “هواوی و دیگر چینی دولت مورد حمایت شرکت های فن آوری” به عنوان “اسب تروا برای هوش” در یک کنفرانس امنیتی در مونیخ آخر هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت بازرگانی نیز با توجه به قرار دادن محدودیت در چین است که خود را محدود می کند فن آوری شرکت با استفاده از آمریکایی تراشه-ساخت تجهیزات وال استریت ژورنال روز دوشنبه گزارش.

علاوه بر این با وجود گذشت یک “فاز یک” معامله تجارت بین واشنگتن و پکن در ماه گذشته ما نگه داشته است تعرفه در محل و در برخی $370 میلیارد دلار ارزش کالاهای چینی.

همچنین در rt.com چین به اعطای تعرفه معافیت در بیشتر محصولات ما

محدود کردن واردات و افزایش صادرات شده است یک جزء کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن mercantilist تجارت و سیاست به تاریخ. امضای ‘فاز یک” معامله شد و مشروط به چین موافقت خود را برای خرید $200 میلیارد دلار از آمریکا کالا و خدمات در طول دو سال آینده. رئیس جمهور مستقر است و این همان رویکرد در اروپا بیش از حد قرار دادن تحریم ها علیه روسیه-آلمان Nord Stream 2 خط لوله گاز در حالی که به طور همزمان ارائه آمریکا گاز طبیعی مایع (LNG) به اروپا به عنوان یک جایگزین ارزان تر درمنزل سوخت.

“ایالات متحده باز است برای کسب و کار” سابق ملک زاده اعلام کرد در روز سه شنبه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im