شرکت هواپیمایی رایان ایر در گفت و آن را ادامه خواهد داد آن پرواز در داخل و خارج از اسپانیا به صورت عادی با وجود دولت بریتانیا تصمیم به اعمال 14 روز در قرنطینه مسافران در ورود از کشور است.

نیل Sorahan, رایان ایر رئیس امور مالی به بی بی سی گفت: “این برنامه در محل باقی می ماند.”

صنعت سفر است سقوط به سردرگمی با قرنطینه قانون که اعلام شد بیش از آخر هفته.

شرکت های هواپیمایی باید آن را به نام یک “ضربه بزرگ” پرتاب برنامه سفر به هرج و مرج.

اما صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک امروز برنامه آقای Sorahan گفت: “به عنوان چیز ایستاده, بازار, باقی, باز, برنامه در محل باقی می ماند و ما همچنان به کار در داخل و خارج از اسپانیا به عنوان طبیعی است.”

وی افزود که Ryanair شد نگه داشتن آن تمام عملیات “تحت نظر گرفتن” را به عنوان آن را می سازد خود را به عقب در مسیر شبکه پست-مستند.

آقای Sorahan سوال شد در مورد اظهارات قبلی توسط شرکت هواپیمایی رایان ایر, رئیس, مایکل اولری که توصیف قرنطینه اقدامات به عنوان “سیاسی کاری”.

او گفت که “امکان” است که مردم نمی خواهد به دنبال هدایت است.

“این بسیار دشوار است برای پلیس شده است. مردم تصمیمات خود را,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم آن را موثر ترین اندازه گیری وجود دارد خارج وجود دارد, اما آن را اندازه گیری که انتخاب شده توسط دولت بریتانیا.”

بزرگترین ترس ،

قبلا Ryanair نشان داد که در آن افتاده بود به از دست دادن در سه ماه اول سال مالی بعد از آنچه آن را به نام چالش برانگیز ترین دوره در تاریخ آن است.

با بیش از 99 درصد از ناوگان خود را دارند به دلیل همه گیر شرکت هواپیمایی گزارش از دست دادن €185m (£169m) بیش از آوریل تا ژوئن دوره در مقایسه با سود €243m یک سال پیش از آن.

رایان گفت: آن انتظار برای روشن شدن بیش از 90 درصد از بازپرداخت برای لغو پروازها در پایان ماه ژوئیه.

هواپیمایی گفت که غیر ممکن است برای پیش بینی چه مدت این بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه خواهد یافت.

“موج دوم Covid-19 نفر از سراسر اروپا در اواخر پاییز (هنگامی که سالانه در فصل آنفولانزا آغاز) است که بزرگترین ترس ما در حال حاضر” به آن اضافه شده است.

خطوط هوایی مبارزه کرده اند به دلیل سفر جهانی محدودیت ها با هدف متوقف کردن گسترش coronavirus.

در ماه مه شرکت هواپیمایی رایان ایر اعلام کرد آن را به برش از 3000 شغل در سراسر اروپا است.

اما در اوایل این ماه شرکت نشان داد که آن را قطع کرده و در مقابله با متحد, اتحادیه اروپا, از جمله به طور موقت کاهش پرداخت به طوری که انگلستان کابین خدمه مشاغل خواهد بود تامین می کند.

شرکت هواپیمایی بعد گفت که بستن پایه آن در فرانکفورت هان فرودگاه پس از خلبانان آلمانی رای به رد کاهش پرداخت.

رقبا قرار

در آخرین نتایج بیانیه Ryanair تکرار انتقاد خود را رقیب شرکت های هواپیمایی برای دریافت آنچه که از آن به نام “غیرقانونی” به ماندن در کسب و کار.

“بسیاری از دیگر شرکت های هواپیمایی ظرفیت برش با نتیجه مسافرت هوایی در اروپا به احتمال زیاد افسرده حداقل برای دو یا سه سال” به آن اضافه شده است.

“این خواهد ایجاد فرصت های شرکت هواپیمایی رایان ایر… به رشد شبکه خود را و گسترش ناوگان خود را به استفاده از کمتر فرودگاه و هواپیما هزینه فرصت هایی که به ناچار بوجود می آیند.”

شرکت هواپیمایی گفت: چالش مبارزه با تروریسم در اروپا و به ویژه بدون معامله Brexit بالا باقی مانده است.

آن گفت که امیدوار است که بریتانیا و اتحادیه اروپا موافق یک معامله تجاری برای سفر هوایی است که اجازه می دهد حرکت آزاد مردم و مقرراتزدایی هواپیمایی بازار بین بریتانیا و ایرلند به ادامه.

“به عنوان یک کشور اتحادیه اروپا هواپیمایی این شرکت هواپیمایی رایان ایر گروه باید کمتر تحت تاثیر هیچ معامله مبارزه با تروریسم در اروپا از انگلستان ثبت شرکت های هواپیمایی. ما هنوز هم انتظار می رود تجارت جانبی عواقب به وجود می آیند,” هواپیمایی گفت.

“Ryanair قرار داده و اقدامات لازم در محل برای اطمینان حاصل شود که این گروه همچنان اکثریت متعلق به اتحادیه اروپا از جمله محدود کردن حق رأی غیر اتحادیه اروپا سهامداران در صورت سخت Brexit'”.

رایان گفت: از آن باقی مانده متعهد طرفدار “تغییر بازی” بوئینگ 737 Max هواپیما که مبتنی سال گذشته پس از دو تصادف کشته و 346 نفر در پرواز.

آن بود که با توجه به تحویل آن 737 Max هواپیما بیش از یک سال پیش و هنوز هم امیدوار به انجام این کار قبل از پایان سال 2020 است.

ما حمل و نقل هوایی تنظیم شده است آغاز رسمی پروازهای آزمایشی برای مشکل هواپیما بوئینگ پس از بازرسی و نگهداری پرواز خود را کنترل سیستم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی