به عنوان برنی ساندرز موج به جلو بسته برای نامزدی حزب دموکرات واشنگتن پست کاهش یافته است ناشناس “بمب” این ادعا که مسکو به دنبال کمک به او را به عنوان به خوبی به عنوان آن را “دست نشانده” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

واژه “مردم آشنا با موضوع” پست گفت: در گزارش روز جمعه که مقامات ایالات متحده تا به حال مطلع ساندرز از تلاش برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود اشاره کرد که رئیس جمهور تهمت و نمایندگان کنگره آمریکا نیز هشدار داده شده است از این قرار است طرح.

در حالی که پست حفظ deniability قابل قبول با گفتن آن مشخص نیست “چه فرم است که روسیه کمک گرفته است” و ارائه هیچ جزئیات فراتر از generic اظهارات از منابع بی نام کاغذ با اینحال مجبور محرومیت از قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی که ظاهرا پذیرفته اساس اتهام به عنوان واقعیت.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور” ساندرز در بیانیه ای گفت به این پست و تقویت آن با یک generic DNC صحبت کردن نقطه است. “پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.”

این گزارش می آید در یک زمان مناسب برای ساندرز’ مخالفان به عنوان سناتور ظهور به عنوان یک مدعی در دموکراتیک مسابقه. قرار دادن دوم در آیووا انجمن توسط یک تیغ نازک حاشیه و برنده نیوهمپشایر اولیه او به طور گسترده ای انتظار می رود در آینده نظرسنجی در نوادا است.

در حالی که برنی خود در پاسخ به انتقادات از هواداران خود را’ رفتار توهین آمیز آنلاین در یک واقعا DNC مد – با این ادعا روسیه بازیگران می تواند در کار اجتماعی, رسانه های غول پرتاب آب سرد بر این ادعا است.

هر دو توییتر و Facebook وزن در اوایل این هفته با اشاره به آنها می خواهم دیده می شود هیچ شواهدی از یک نرم افزار-ساندرز تاثیر مبارزات انتخاباتی در سیستم عامل خود با Facebook و تکرار این نتیجه در روز جمعه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی