تگزاس کنگره پیشنهاد کرده است که روس ها بودند مسئول مشکلات با حزب دموکرات را آیووا انجمن برنامه و پیشنهاد حزب تماس در اف بی آی برای بررسی. چگونه این را ،

Rep. شیلا جکسون (D) به نام در آیووا دموکرات را به اف بی آی در بررسی روسی دخالت در خطاب آرا-گزارش برنامه انداخت که برای اولین بار رای 2020 انتخابات فصل به درهم و برهمی است. او ساخته شده از نظر طول قضایی مجلس جلسه کمیته در FBI نظارت در روز چهارشنبه اما زیرک ناظران دموکراتیک رفتار پیش بینی کرده بود آن را تقریبا بلافاصله پس از میزان botched جلسه شمارش آرا به نور آمد.

من امیدوارم که آیووا دموکرات ها را برای درخواست FBI تحقیقات در برنامه,” جکسون لی و افزود: تا حدودی گمراه “من معتقدم که روسیه درگیر شده است و تداخل با تعدادی از انتخابات ما در برخورد با انتخابات 2016.”

در حالی که Wray را آماده شهادت برای شنیدن که تحت پوشش آرایه ای از مسائل از رمزنگاری به جرم و جنایت سازمان یافته را شامل نمی شود “R-کلمه,” او اشاره به “نفوذ خارجی عملیات” طراحی شده برای “گسترش دروغ ایجاد اختلاف فشار کشورهای خارجی’ سیاست برنامه و در نهایت تضعیف اعتماد به نفس در ما نهادهای دموکراتیک و ارزش.”

قطعا آیووا شکست مفتضحانه است تضعیف اعتماد به نفس در آمریکا “نهادهای دموکراتیک” اما آن را نیز روشن ساخته است که هیچ بازیگر خارجی لازم است برای انجام این کار. سایه Inc., این شرکت در پشت این برنامه که شکست اتحاد برگزار شد تا شمارش آرا به مدت دو روز از پنج شنبه شب, مثبت bristling با آمریکا تضاد منافع از جمله سایه لینک به South Bend شهردار پیت Buttigieg نامزدی که فقط اتفاق می افتد که در بالا آمده و کارکنان چند نقطه از محکوم 2016 هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی. آیووا دموکرات بارها و بارها اصرار مسائل رای گیری شد و نامربوط به هر هک اما به جای نگران “تناقضات” در مجموع رای.

همچنین در rt.com ‘پیت Buttigieg است Juan Guaido آمریکا’: Lee Camp تماس از توطئه ‘عمدی هرج و مرج” توسط Dem ایجاد

Buttigieg خود را اعلام برنده قبل از هر شماره منتشر شد و نتایج فعلی از بعد از ظهر چهارشنبه – با حدود سه چهارم از حوزه شمارش – او را به دقت پیشرو ورمونت سناتور برنی ساندرز. جریان اصلی رسانه ها تا حد زیادی از دست داده است علاقه به جز برای تماس برای لغو “کهنه” انجمن سیستم – که به برخی اشاره کرده اند بسیار مشکل تر است به دکل از یک نمونه اولیه است.

در میان مفسران که پیش بینی کرده بود دموکرات ها را سرزنش روسیه برای برنامه شکست فاجعه بار بودند کمتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را همراه با چند تن دیگر برجسته جمهوری خواهان. با درجات مختلف از زبان-در-گونه, همه پیش بینی دموکرات ها خواهد بود قادر به جدا از “روسیه محوری” اتهاماتی که به آنها شده ایم چسبیده, limpetlike از سال 2016 با وجود فقدان شواهد.

جکسون لی صرفا اولین انتخاب دموکرات ادعا را در کنگره رکورد برجسته #مقاومت ارقام بود البته شناور آن که بلافاصله پس از اعلام این خبر که جلسه نتایج خواهد شد به تعویق افتاد.

با وجود یک مشاور ویژه بررسی است که در زمان بیش از دو سال و هزینه مالیات دهندگان آمریکایی میلیون ها دلار هیچ مدرکی وجود ندارد که دولت روسیه در حال تبانی با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیدا شد هر چند دست برداشت افراد از چند ما سازمان های اطلاعاتی بودند مماشات به متهم کردن روسیه از “دخالت” بدون در نظر گرفتن. این متوقف است سیاستمداران ایالات متحده – به خصوص از virulently ضد مغلوب ساختن پیشی جستن نژاد – از سرزنش مسکو هر بار یک رای موفق به تولید نتیجه مورد نظر خود را.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im