جهان روسیه قهرمان شنای Efimova نگه می دارد مناسب با قرنطینه فشار یو پی اس به عنوان او به وجد طرفداران با بی بالا تنه, ساحل, ضربه محکم و ناگهانی (عکس)

روسیه قهرمان جهان شناگر یولیا Efimova ممکن است تا حد زیادی محدود به خانه مانند میلیونها نفر دیگر در سراسر جهان در طول Covid-19 شیوع اما او حداقل مدیریت به ماندن در شکل.

شش-زمان جهانی شنای ملکه Efimova در حال حاضر در خورشید بوسید هاوایی آموزش برای بازی های المپیک تابستانی, اگر چه مثل او همکار ورزشکاران در سراسر جهان چهره مضطرب صبر کنید که آیا بازی در توکیو خواهد شد و حتی جلوتر به عنوان Covid-19 هرج و مرج هستند ،

دوست دارد میلیون ها نفر از دیگران Efimova حداقل به نظر می رسد پس از اقامت در خانه مشاوره اما متوقف شده است که او کار کردن.

روسی شنا گیج به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در Instagram داستان خودش را انجام فشار یو پی اس در یک لباس شنای زنانه دوتکه در یک روشن بالکن قبل از به چالش کشیدن تعدادی از دوستان برای انجام همان.

در روزهای اخیر دو المپیک مدال نقره نیز خوشحال او 162,000-ارتش قوی از Instagram followers, با, برهنه در ساحل, جرقه بزند برای کمک به بلند کردن دل تنگی.

Efimova محبوب حضور در رسانه های اجتماعی نگه داشتن طرفداران پهلو به پهلو از روال آموزش بلکه delighting آنها را با مدل سازی, عکس از مکان های پر زرق و برق.

آموزش او برای این تابستان المپیک می آیند بیهوده با این حال به عنوان مانعی برای سازمان به قرار دادن تابستان ورزشی دیدنی و جذاب سال آینده به خاطر این بیماری همه گیر کوروناویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان و ادعا کرد بیش از 13000 زندگی می کند.

این بازی ها به دلیل لگد کردن در جولای 24, اگر چه در روز شنبه ما دو و میدانی مقامات اضافه وزن خود را به تماس از کشور شنا کارفرمایان برای این رویداد به تعویق افتاد.

بیشتر بخوانید: آمریکا آهنگ و درست می افزاید: وزن به تماس های توکیو برای المپیک به تعویق افتادن تاخیر به نظر می رسد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر

متعدد دیگر ورزشی و ورزشکاران در گذشته و حال نیز فشرده المپیک ستاد به قدم برای تغییر بازی یک سال به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im