تروریست ها در زمان بیش از ادلب د-تشدید تنش در منطقه و انجام هزاران نفر از حملات در دو ماه گذشته روسیه وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که غرب به تصویر کشیدن آنها را به عنوان “نسیم مخالف است.”

استان ادلب آخرین دژ ضد نیروهای دولتی در سوریه شاهد موجی از خشونت توسط رادیکال جهادی که هیچ تمایلی برای حل مسالمت آمیز برای تقریبا نه سال جنگ, وزارت خارجه روسیه روز پنجشنبه گفت. بسیاری از حملات انجام شده توسط حیات تحریر الشام, آخرین تکرار از القاعده در سوریه است.

این منطقه اعلام شد د-تشدید منطقه تحت روسیه-ترکیه توافق نامه. در اواسط ماه ژانویه, روسیه و ترکیه, نیروهای تلاش برای تحمیل یک رژیم سکوت ” وجود دارد اما این حملات تنها تشدید شده است.

همچنین در rt.com تا 40 سوریه کشته و 80 مجروح به عنوان شبه نظامیان مرحله شش حمله در ادلب – نظامی روسیه

در دسامبر 2019 وجود دارد بیش از 1400 حملات تروریستی صحنه از ادلب با برخی از عملیات شاهد استفاده از زره پوش و حتی تانک. مقیاس خشونت همچنان بالا با بیش از 1000 حملات ثبت شده در دو هفته گذشته از ماه ژانویه است. صدها نفر از شهروندان سوری و نیروهای پلیس کشته شده اند و همچنین به عنوان “روسیه و ترکیه متخصصان است.”

“جابجایی برخی از گروه های مسلح از د-تشدید تنش در منطقه شمال شرقی سوریه و بعد به لیبی افزایش یافته و غلظت رادیکال و افراط گرایان بر نقطه جوش” وزارت گفت.

این وضعیت به تازگی مورد بحث در مصاحبه ای با وزیر خارجه روسیه سرگئی لاوروف. او توضیح داد که ترکیه نیاز به جدا کردن مخالفان مسلح آن است که کار با از حیات تحریر الشام تروریست ها گفت که آن را به انجام این کار نشد.

همچنین در rt.com آنکارا موفق به جدا “مخالفان مسلح” از تروریست ها در سوریه در ادلب – لاوروف

تحت روسیه-ترکیه توافقنامه ترکیه قرار است به استفاده از نفوذ خود در میان مخالفان دولت با گروه ها برای کمک به deescalate جنگ است. روسیه با استفاده از آن نوسان در دمشق برای جلوگیری از عمده حمله نظامی علیه یمن است. در میان ادامه حملات تروریستی دمشق نیروهای پیشرو در مقیاس کوچک عملیات تهاجمی.

تنش را در منطقه افزایش یافت در این هفته پس از یک ارتش ترکیه به کاروان آمد زیر آتش توپخانه ارتش سوریه, کشته شدن چندین نیروهای ترکیه و تحریک اقدامات تلافی جویانه. آن اتفاق افتاده است که آنکارا نقل مکان کرد و نیروهای خود را به سوریه بدون اطلاع قبلی.

رئیس جمهور طیب اردوغان را خواستار شدند روز شنبه از دمشق عقب نشینی نیروهای خود را از ترکیه مشاهده پست های پایان ماه فوریه تهدید به حذف آنها را به زور در غیر این صورت.

همچنین در rt.com برداشت پشت و مشاهده نقاط و یا ترکیه انجام خواهد داد آنچه لازم است – اردوغان به سوریه

مسکو تاکید کرد که جهادی که گروگان گرفته ساکنان مناطق آنها کنترل در ادلب باقی می ماند یک هدف مشروع برای اقدام نظامی به خصوص با توجه به این که این استان تحت حاکمیت سوریه.

باید وجود داشته باشد هیچ اختلاف نظر در مورد آن. این ملی سوریه سرزمین و دولت ملی حق و یک وظیفه به مبارزه علیه شبه نظامیان.

در این سند همچنین محکوم کرد تلاش غرب و به ویژه آمریکا برای مقابله با تروریست ها به عنوان “نسیم مخالفت با”تاکید بر این که می تواند وجود داشته باشد هر گونه آتش بس با آنها.

در اوایل این هفته پس از سوریه و ترکیه, برخورد, وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo با انتقاد از “اقدامات بی رحمانه” از رژیم اسد و روسیه (و همچنین ایران و حزب الله) برای “جلوگیری از برقراری یک آتش بس.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im