‘روسیه ترول شرکت’ می گوید آن را به یک $50bn کینه به حل و فصل با ما پس از صدور کیفرخواست برای کاهش DoJ

یک شرکت روسی است که DoJ موفق به تعقیب برای “ایجاد تفرقه” در طول سال 2016 انتخابات قصد دارد به آن پوند از گوشت و یا حداقل سنگین برای جبران آن مخدوش شهرت.

فوریه 2018 کیفرخواست کنکورد Management & Consulting LLC یکی از چندین صادر شده توسط تیم ویژه مشاوره رابرت مولر بود ستایش Russiagate جمعیت به عنوان یک گام مهم در کشف جام مقدس از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تبانی. مورد کاهش یافته بود تنها چند هفته قبل از رفتن به دادگاه با دادستان و مدعی است که این شرکت استراتژی دفاع خواستار مدارک و شواهد است که این شرکت تا به حال برپا اطلاعات جنگ علیه امریکا – تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا.

همچنین در rt.com DOJ قطره اتهامات عنوان شده علیه روسیه پیش فرض’ پس از آنها جرأت تقاضا شواهد در دادگاه آمریکایی

کنکورد شده بود “مشتاق و تهاجمی در استفاده از سیستم قضایی برای جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه ایالات متحده را تشخیص داده و مانع خارجی در انتخابات دخالت” حرکت به اخراج گفت.

حفاظت از “منابع و روش” است برش کوکی توضیح است که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده برای توجیه شواهد رایگان اتهامات. اما این کار ممکن است این زمان کنکورد مدیر عامل یوگنی Prigozhin – لقب “پوتین رئیس” توسط رسانه های غربی می گوید او نمی مورد نظر بسته با اتهامات کاهش یافته است.

به DoJ تصمیم نشان میدهد که اظهارات مانند “Prigozhin دخالت آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری” شد “نهفته است و داستان” او در بیانیه ای گفت. کنکورد به دنبال 50 میلیارد دلار خسارت از دولت آمریکا برای “غیر قانونی و آزار و اذیت و تحریم” او هشدار داد.

“من پیدا کرده اند تنها دو چیز مثبت در گرایش ما کشورهاست. یک وکیل اریک Dubelier که تا به حال جرات به مبارزه با دولت آمریکا و امن یک پیروزی است. از سوی دیگر مشاور ویژه رابرت مولر که تا به حال شجاعت به استعفا شد و پس از تحقق این نوع از بی قانونی او تا به حال کشیده شده است به” Prigozhin اضافه شده است.

همچنین در rt.com یکی دیگر از ناخن در Russiagate تابوت? قاضی فدرال از بین می برد کلید مولر گزارش ادعا

مولر استعفا داد و در ماه مه سال 2019 پس از خود را بسیار به کرات کاوشگر به پایان رسید با یک anticlimactic گزارش و اتهامات جنایی علیه 34 نفر و سه سازمان از جمله کنکورد. این تیم است که تصمیم به کیفرخواست علیه این شرکت شامل دو دادستان که بخشی از مولر را بررسی است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de