رئیس جمهور روسیه در کمیته المپیک (ROC) استانیسلاو Pozdnyakov تاکید شده است که بدن را از بالا هدف این است که برای محافظت از ملی ورزشکاران و اطمینان از مشارکت خود را در سال 2020 تابستان بازی در ژاپن است.

در مصاحبه با RT برجسته شمشیرباز و چهار بار در المپیک مدال طلا را لمس در موضوعات روسیه دوپینگ مشکلات احتمالی آن المپیک ممنوعیت و ویرانگر شیوع کروناویروس.

ادامه مطلب: ‘خنثی پرچم نیست, شرم, شرم است که در گیر یک دوپینگ ردیف’: جهان بالا-پرش قهرمان Lasitskene در روسیه, ورزش, بحران

صحبت کردن در مورد بحران در داخل فدراسیون دو و میدانی فدراسیون (RUSAF) که مدیریت استعفا داد و در هفته گذشته در پی رسوایی دوپینگ, Pozdnyakov گفت که تایوان در گروه کاری را انجام خواهد داد همه چیز ممکن را به روسیه و میدانی ورزشکاران به توکیو بازی ها حداقل تحت خنثی پرچم.

هدف اصلی ما این است که به ورزشکاران روسی یک فرصت برای انجام در بازی های المپیک,” Pozdnyakov told RT. “بازگشت از RUSAF می تواند مدت زمان طولانی اما اولویت ما این است که به ارائه ورزشکاران ما با یک فرصت برای رقابت در بازی های المپیک حداقل به عنوان خنثی کنندگان است. و من بسیار با اعتماد به نفس روسیه و کمیته ملی المپیک را (ROC) کار گروه را در رسیدن به این هدف و ورزشکاران خواهد شد و در تیم المپیک.”

ROC رئیس جمهور همچنین تاکید کرد که مقدار کار انجام شده در ریشه کن کردن دوپینگ مشکلات در ورزش ابراز امید است که سازمان های بین المللی را متوجه و قدردانی از همه تلاش های انجام شده توسط طرف روسی.

همچنین در rt.com روسی کمیته المپیک می پیوندد قانونی مبارزه با ‘ناعادلانه’ 4-سال WADA بان

ما در حال استفاده از تلاش های در حال تغییر به اصطلاح دوپینگ فرهنگ در داخل کشور است. ما تا به حال یک پیشرفت قابل توجه در این زمینه ما و همکاران بین المللی از جمله کمیته بین المللی المپیک می توانید این تغییرات,” Pozdnyakov گفت.

سابق شمشیرباز تاکید کرد که مقامات روسی را برای مبارزه با حق از ورزشکاران به رقابت تحت پرچم ملی در این تابستان بازی های المپیک است.

ROC را در دادگاه داوری ورزش (CAS) در جلسات به عنوان یک شخص ثالث است. ما را به چوب ادعا از منشور المپیک است که به شدت تنظیم یک کشور را به شرکت در بازی های المپیک. نه وادا و IOC هر گونه شکایت خطاب به ROC. در آن توصیه به WADA را رعایت کمیته همچنین تاکید کرد که ROC بود نه دخالت در هر گونه موارد نقض. این به این معنی است که رخ می توانید به طور کامل ورزش تمام حقوق ذکر شده در منشور المپیک,” سر ROC گفت.

همچنین در rt.com “این فقط یک روش برای خنثی کردن رقبای قوی از روسیه – پوتین در WADA بان

صحبت کردن در مورد کوروناویروس بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر جهان Pozdnyakov گفت که مقامات روسی در حال در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از ورزشکاران روسی از عفونت مرگبار.

البته ما درمان این مشکل بسیار جدی به دلیل تاثیر آن بر, روسی, ورزش, نوجوان,,” او گفت:. “چین یکی از قدرتمند ترین ورزش کشور میزبانی تعداد زیادی از رویدادهای ورزشی بین المللی. تمام مسابقات برنامه ریزی شده در چین برای ماه فوریه و مارس لغو شده اند.”

با در نظر گرفتن بدترین سناریو ممکن است که در تمام مسابقات در چین از طریق به مه می تواند لغو و یا به تعویق افتاد و ما هم با همکاران ما از ورزش های دیگر بین المللی فدراسیون در حال تلاش برای ایجاد تغییرات لازم به تقویم و تیم های آموزشی – اگر این برنامه ریزی شده بود را در چین – برای جلوگیری از خطر آلوده شدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de