روسیه قهرمان المپیک شناگر سهام برهنه, عکس برای تبریک مردان در ‘مدافع از پدری روز (عکس)

قهرمان المپیک هماهنگ شناگر Anzhelika Timanina است تبریک مردان روسیه در ‘مدافع از پدری بعد در یک روش غیر معمول, به اشتراک گذاری یک شخص عکس از خودش در رسانه های اجتماعی.

محافظت از ما زیبا و ضعیف دختران,” Timanina نوشت: در Instagram صفحه در حالی که ارسال یک نیمه برهنه عکس که به دست آورده بیش از 5,500 “لایک” در عرض چند ساعت.

ادامه مطلب: ‘مار وجد’: روسی شنا همزمان قهرمان فریبندگی طرفداران با زیر روال (تصویری)

در فوریه 23, روسیه جشن ‘مدافع از پدری روز’ – بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان ‘مردان ‘ روز’ – که به طور سنتی با تمرکز بر دستاوردهای نظامی و ارج نهادن به کسانی که خدمت می کنند (یا خدمت) در ارتش روسیه, اما گسترش به مردان در تمام مشاغل در حال تبریک گفت.

Timanina است کاپیتان سابق روسیه شنا همزمان تیم که همراه با سال 2012 مدال طلای المپیک نیز دارای 11 جهان و دو اروپایی عناوین قبل از بازنشستگی از شنا در سال 2016 برای پیدا کردن شور و شوق جدید در گشت و گذار است.

30 ساله که متخصص در گشت و گذار shortboard مسابقات دعوت شده بود تا به ملی, گشت و گذار, تیم ملی با برنامه ریزی به نمایندگی از روسیه در آینده 2020 توکیو بازی.

گشت و گذار مسابقات در توکیو در حال برنامه ریزی برای اجرا از 26 جولای تا آگوست 2. Timanina خواهد بود امید او وجود دارد به سوار موج جدیدی از محبوبیت این ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی