سابق, نور, قهرمان سنگین وزن بوکس سرگئی کوالف بازداشت شده است به اتهام DUI در لس آنجلس پس از روسیه جنگنده بود و بنا به گزارش ها کشیده توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا در روز دوشنبه.

36 ساله دستگیر شد در حدود 2am محلی کنونی و حمل و نقل به نزدیکی یک ایستگاه پلیس که در آن او با رزرو رانندگی تحت تاثیر الکل. او از زندان آزاد شد حدود پنج ساعت بعد.

همچنین در rt.com “هنگامی که او به من مشت من بینی منفجر شد’: زن می گوید حمله توسط سرگئی کوالف در سمت چپ او نیاز به یک صفحه و چهار پیچ در گردن او

بازداشت می آید حدود یک ماه پس از گزارش است که او موضوع را به طرح دعوی در دادگاه پس از اتهام عدم پرداخت مبلغ $650,000 مربوط به قبلا حل و فصل کت و شلوار. هر TMZ بوکسور موافقت کرده بود به پرداخت مبلغ پس از متهم قابل توجه جیمی Frontz اما فراهم کرده فقط با 250.000 دلار به تاریخ.

این مورد است که هنوز هم در سیستم اما اگر مجرم جنایت حمله به شارژ Kovalev است رو به مدت حداکثر چهار سال در زندان است. او pled گناه نیست در این مورد.

کوالف در آخرین مبارزه در ماه نوامبر هنگامی که او زدم در 11 دور از مشخصات بالا برخورد با Saul ‘Canelo’ آلوارز در چه بود روسیه را 16th متوالی عنوان قهرمانی جهان مبارزه کنند. او به دست آورده و تقریبا 13 میلیون دلار برای مسابقه با توجه به گزارش از آینه.

همچنین در rt.com Canelo له Kovalev با ویرانگر KO برای تبدیل شدن به چهار وزن قهرمان جهان (تصویری)

این شکست باعث شد حدس و گمان است که Kovalev ممکن است انتخاب کردن به بازنشسته پس از رفتن 4-4 در هشت اخیر دعوا پس چشمگیر 30-0-1 باز به کار خود را معین را دیدم که او را به کسب برد در برابر امثال برنارد هاپکینز ژان پاسکال و ناتان هوشمندانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de