روسیه بیانیه با هدف توقف تحریم ها در میان coronavirus بحران را رد کرد و در مجمع عمومی سازمان ملل متحد

آمریکا و انگلستان و اتحادیه اروپا و همچنین اوکراین و گرجستان را رد کرد روسیه پیش نویس بیانیه خواستار یک جانبه تحریم ها برداشته شود به مبارزه Covid-19.

مسکو ماموریت دائمی در سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای در روز پنجشنبه سوال چرا اوکراین, گرجستان, انگلستان, آمریکا و اتحادیه اروپا را به ضرب گلوله کشته پیشنهاد خود را با این استدلال که این ملت “حاضر به کنار رویکردهای سیاسی و منافع” و این که تصمیم آنها می تواند تاثیر منفی “تعداد زیادی از مردم” – به خصوص در کشورهای در حال توسعه در حال حاضر تحت تحریم.

رد حرکت نامیده می شود به صورت گسترده همکاری بین المللی در مبارزه با گسترش Covid-19 و همچنین به عنوان “رد تجارت جنگ و تحریمهای همه جانبه به تصویب رسید بدون قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد به منظور اطمینان از دسترسی سریع به مواد غذایی و دارو است.” این پیش نویس همچنین به نام های عضو به رد “stigmatizations کشورها و ملت ها و افراد با توجه به همه گیر و نیاز به گردش تنها قابل اعتماد و مبتنی بر علم و اطلاعات در مورد آن.”

همچنین در rt.com ‘هیچ اومانیسم یا دموکراسی”: وزارت امور خارجه روسیه از سیاستهای غرب و آمریکا برای تمایل به بهره برداری از’ Covid-19 بحران در ونزوئلا

اعلام شد شرکت-اسپانسر شده از طرف 28 عضو سازمان ملل متحد روسیه ماموریت سازمان ملل متحد گفت. مجمع عمومی در نهایت به تصویب قطعنامه های مختلف خواستار “همکاری بین المللی” و “multilateralism” برای مبارزه با کروناویروس.

وجود بیش از 1 میلیون و تایید موارد این ویروس در سراسر جهان و در نتیجه بیش از 50 ، 000 مرگ و میر با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im