روسی Covid-19 کمک هواپیما به آمریکا: پوتین خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او نیاز به کمک و او پذیرفته سخنگوی کرملین می گوید

یک هواپیمای باری مملو از لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت ممکن است ترک برای ما تا پایان روز شنبه, کرملین گفت: پس از یک تماس تلفنی بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه.

این موضوع از دنده محافظ مطرح شد در طول پنج شنبه تلفنی با پوتین, درخواست اگر ما نیاز به کمک و تهمت پذیرش سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

مسکو پیشنهاد کمک در پیش بینی که ما قادر خواهد بود به نفع بازگشت در صورت لزوم پس از آن تولید کنندگان پزشکی و تجهیزات حفاظتی گرفتن با تقاضای Peskov گفت.

وضعیت فعلی “تاثیر می گذارد و همه بدون استثنا و جهانی طبیعت” او اضافه شده است.

وجود دارد هیچ جایگزینی برای اقدام هم در روح همکاری و کمک متقابل است.

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید نشست خبری که “روسیه فرستاده ما بسیار بسیار بزرگ planeload از همه چیز و تجهیزات پزشکی که بسیار خوب بود.”

همچنین در rt.com ‘خوشحالی شگفت زده’? مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید روسیه فرستاده آمریکا بسیار بسیار بزرگ’ بسته کمک به مبارزه با Covid-19

از نظر چپ همه خاراندن سر خود را به عنوان هیچ کس در ایالات متحده به نظر می رسید به دانستن هر چیزی در مورد این هواپیما در سوال. به نظر می رسد رئیس جمهور آمریکا با اشاره به کمک مرتب در تماس تلفنی به عنوان چیزی که در حال حاضر اتفاق افتاده است.

Peskov متنبه “برخی از طرف آمریکایی” که “حداقل نه کمک به حل سریع مسائل فنی” مورد توافق تحویل که می تواند توضیح دهد که تاخیر.

داده های رسمی نشان می دهد ما بوده است و در میان ملت ها سخت ترین ضربه های Covid-19 گیر با تقریبا 175,000 مورد تأیید و 3,416 مرگ و میر ناشی از شنبه بعد از ظهر – سبقت چین که در آن انتقال سرچشمه در ماه دسامبر در ایتالیا هنوز هم دارای بیشترین مرگ و میر در جهان, در 12,428.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im