روسیه قهرمان رشته دوگانه الکساندر Loginov که قرار گرفت به پلیس جستجو در شنبه تصمیم گرفته است به جلو و خارج از مسابقه نهایی در سال 2020 IBU قهرمانی جهان در ایتالیا با وجود رزرو در مردان شروع به جرم.

بلافاصله پس از این مسابقه رله روسیه به پایان رسید چهارم Loginov گفت که پلیس کشف و ضبط کرده بود خود گوشی و لپ تاپ در میان تحقیقات ممکن است دوپینگ نقض.

بیشتر بخوانید: “هیچ شواهدی از دوپینگ نقض’: سفارت روسیه در ایتالیا در پاسخ به حمله پلیس بیاتلون تیم

دلیل تکان دهنده حمله پلیس بود نامناسب مجوز رسمی از Loginov مربی الکساندر Kasperovich استفاده می شود که سند صادر شده برای شخص دیگری.

همه این اتفاق به دلیل Kasperovich است مجوز آن صادر شده برای شخص دیگری. این IBU مشکوک است که او مخفی شده است تحت نام دیگری و لوازم من با دوپینگ قبل از مسابقه. اینها فقط بی اساس پیشنهادات من واقعا هیچ کلمه ای برای توصیف آنچه اتفاق افتاده است,” Loginov گفت.

همچنین در rt.com “آنها در زمان ما تفنگ اگر ما به عنوان جنایتکاران خطرناک’: روسیه قهرمان رشته دوگانه Loginov در حمله پلیس

آنها بررسی می شود و تمام لباس های من, همه چیز از جمله چرخ در چمدان من. من به آنها گفتم شما ممکن است همه چیز را بررسی کنید اما تصرف گوشی و لپ تاپ است که واقعا فراتر از درک من چون در حال حاضر من حتی نمی تواند تماس با خانواده من” به قهرمان رشته دوگانه گفت:, و اضافه کرد که او خواهد بود و همسر خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

حوادث اخیر مجبور الکساندر برای خروج از نژاد” روسیه بیاتلون تیم مربیگری کارکنان گفت: در روز یکشنبه.

در سال 2020 IBU قهرمانی جهان در ایتالیا Loginov ادعا طلا در مردان با حداکثر سرعت دویدن پایان دادن به روسیه از 12 سال از دست دادن رگه در عمده شروع می شود. او همچنین اضافه شده یک فرد برنز در بخش مردان پیگیری چند روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im