روسیه نیروی هوایی راه اندازی حملات به دفع یک حمله نظامی علیه ارتش سوریه در ادلب که تا به حال به دنبال نقض دولت نیروهای دفاعی و خط, وزارت دفاع روسیه گفت.

شبه نظامیان مورد حمایت ترکیه در حال گلوله باران ارتش سوریه مواضع خود در منطقه است. اما نیروهای ترکیه متوقف شد توپخانه و رگبار گلوله در مسکو تماس آنکارا وزارت اضافه شده است.

شبه نظامیان بود راه اندازی یک “عظیم تهاجمی” در جنوب شرقی شهر ادلب با استفاده از بسیاری از وسایل نقلیه زره پوش روسی آشتی مرکز در سوریه گفت:, و اضافه کرد که آن را به ترکی توپخانه است که به کمک آنها نقض ارتش سوریه و دفاع در برخی از مناطق.

هوایی فیلم منتشر شده توسط وزارت دفاع روسیه نشان می دهد که ترکیه self-propelled howitzer باتری توپخانه ارتش سوریه مواضع.

در درخواست از دمشق, روسی Su-24 اعتصاب هواپیما آمار پیشروی گروه های مسلح کمک به نیروهای سوریه به دفع حمله از بین بردن یک تانک و شش پیاده نظام-مبارزه با وسایل نقلیه در میان دیگر سخت افزار.

آشتی مرکز همچنین گفت که ترکیه توپخانه چپ چهار سربازان سوری مجروح شدند. مسکو نیز یک بار دیگر به نام در آنکارا برای توقف حمایت خود را از تروریست ها در ادلب و توقف تحویل سلاح به آنها را.

در ضمن ترکیه وزارت دفاع گفت که دو سرباز ترک کشته شدند و پنج نفر دیگر مجروح در حملات هوایی.

همچنین در rt.com ‘بدترین سناریو مورد’: کرملین انتقاد شدید ترکیه را تهدید به عملیات نظامی علیه دولت سوریه در ادلب

این واقعه در میان افزایش تنش بین دمشق و آنکارا. ترکیه مخالف ارتش سوریه پیشرفت در نبرد علیه افراط گرایان و نظامیان تثبیت در استان ادلب برای مدتی. روز چهارشنبه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان گفت که ترکیه نمی خواهد “ترک ادلب به رژیم اسد” و تهدید به راه اندازی یک حمله به این استان است.

ترکیه در حال حاضر تقویت پاسگاه در منطقه است که در گذشته باقی مانده عمده نظامی و دژ محکم در خاک سوریه. روسیه بارها و بارها هشدار داد ترکیه در برابر حمله به ارتش سوریه و ادامه تلاش های دیپلماتیک برای کاهش تنش در اطراف ادلب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im