روسیه خواستار ترکیه در برابر ‘نظرات تحریک آمیز” در سوریه

مسکو خواستار خویشتنداری پس از ترک مجلس مقصر روسیه برای های اخیر مرگ و میر ناشی از نیروهای ترکیه در درگیری با نیروهای دولتی سوریه تلاش برای آزادی این مبارز-برگزار شد استان ادلب.

Devlet Bahceli, رهبر حزب ناسیونالیست جنبش ملی (Milliyetçi Hareket Partisi, MHP) استدلال کرده بود در پارلمان ترکیه که مسکو و دمشق شد مسئول مرگ 13 سرباز ترک در طول هفته گذشته.

“از نظر ما غیر قابل قبول برای استفاده از حوادث غم انگیز برای ‘امتیاز’ در سیاسی داخلی بحث” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که ترکیه قانونگذاران باید به “خودداری از نظرات تحریک آمیز که به هیچ وجه کمک به یک گفتگوی سازنده بین کشورهای ما در موضوع سوریه حل و فصل است.”

آنکارا ارسال نیروهای نظامی به ایران برای توقف پیشروی نیروهای سوریه علیه شبه نظامیان وابسته به القاعده است. مسکو با اشاره به این که دولت از رئیس جمهور رجب طیب اردوغان موفق به رعایت پایان خود را از معامله زده در سوچی در سال 2018 به جدا جهادی از به اصطلاح “متوسط” شورشیان که ترکیه شده است پشتوانه.

روسیه تا به حال یک نیروی اعزامی در سوریه پس از 2015 مبارزه با “دولت اسلامی” (که قبلا داعش) و دیگر گروه های تروریستی در دعوت از دمشق. چنین دعوت شد تا کنون توسعه یافته به ترکیه, که با این وجود ارسال نیروهای نظامی به سوریه از خاک در سه نوبت در تابستان سال 2016 در ماه اکتبر 2019 و دوباره این ماه است.

آن روسی بود وساطت کمک کرد که خنثی کردن تنش بین ترکیه و آمریکا بیش از 2019 پیشبرد ترکیه مورد حمایت نظامیان در برابر آمریکا و متفقین شبه نظامی کرد در شمال سوریه است.

چشم انداز سوریه پاکسازی داعش از ادلب نگران آنکارا به طوری که اردوغان فرستاده واقعی نیروهای ترکیه به نزاع تنها برای بیش از یک دوجین از آنها را به مرگ در درگیری با ارتش سوریه. اردوغان تهدید کرده است که دمشق با اقدامات تلافی جویانه اگر هر بیشتر سربازان در حال صدمه دیده است. سوریه در پاسخ به رسمیت شناختن امپراتوری عثمانی را قتل عام ارامنه در جنگ جهانی اول به عنوان یک نسل کشی است.

همچنین در rt.com سوریه رسما به رسمیت می شناسد ترکیه نسل کشی ارامنه تنشها میان بیش از آنکارا حمله به ادلب

روسیه می بیند به عنوان اولویت اصلی کاهش سطح خشونت در زمین وزارت امور خارجه سخنگوی ماریا Zakharova گفت: در طول منظم نشست خبری در روز پنج شنبه اشاره کرد که مسکو و آنکارا مشغول به کار بودند با هم در یک “راه حل جامع” به ادلب مشکل است.

“باید تاکید کرد که تمام د-تشدید مناطق در سوریه ایجاد شد به عنوان یک اقدام موقت است که باید در راه تجاوز بر حاکمیت ملی و تمامیت ارضی کشور و یا مانع مبارزه با تروریست ها مانند به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد شورای امنیت” Zakharova اضافه شده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی