روسیه تعلیق همه خدمات مسافری راه آهن با چین بیش از شیوع کروناویروس شروع دوشنبه

تمام قطار های مسافری بین چین و روسیه از جمله مستقیم مسکو-پکن لینک متوقف خواهد شد در حال اجرا شروع دوشنبه به دلیل coronavirus شیوع راه آهن روسیه اعلام کرده است. این معلوم نیست که این ممنوعیت برداشته خواهد شد.

راه آهن روسیه, روسیه را بزرگترین دولت-اجرای اپراتور حمل و نقل اعلام کرد در روز یکشنبه که در آن در حال گسترش است به طور موقت تعلیق در قطار مسافر اتصال چین و روسیه شامل یک لینک مستقیم بین پایتخت های دو کشور.

اندازه گیری آمده است به اثر در نیمه شب دوشنبه به وقت مسکو [9:00 GMT یکشنبه].

همچنین در rt.com روسیه متوقف پردازش چینی کار ویزاها و تکه های بدون روادید سفر میان coronavirus اپیدمی

قطار که سوار خود را در سفر از مسکو به پکن روز شنبه خواهد رفتن هیچ بیشتر از Zabaykalsk یک شهرستان در روسیه واقع در چین و چین مرز اپراتور گفت.

قبلا در روز جمعه راه آهن روسیه متوقف تقریبا تمام سرویس بین روسیه و چین ساخت تنها استثنا برای مسکو-پکن قطار. معلوم نیست زمانی که خدمات راه آهن از سر گرفته خواهد شد با این شرکت گفت که این عملیات می تواند در خود نگه دارد تا “ویژه توجه کنید.”

با مرگ و میر از این رمان شیوع کروناویروس در چین رسیدن به 361 روز یکشنبه و تعداد موارد تایید شده بیش از 17,000 مسکو شده است نورد از محدودیت های مسافرتی در کسانی که آینده از آن جنوب شرقی همسایه.

همچنین در rt.com دو مورد اول از coronavirus تایید در روسیه هر دو شهروندان چینی

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده, روسیه در حال حاضر خود را بسته دور مرز شرقی با چین متوقف صدور ویزای کار برای شهروندان چینی و به حالت تعلیق سفر بدون ویزا برای گردشگران چینی قرار گرفتند. دومی حرکت می کند این امر تنها به اتباع چینی با گردشگران روسی بودن معاف. برخی از 650 روس ها که شد رشته در هوبئی استان, مرکز شیوع خواهد بود به خانه آورد در یک هواپیمای نظامی. هر مهاجرین بازگشته روبرو خواهد شد 14 روز از قرنطینه.

روسیه نیز به حالت تعلیق ترجیحی سفر برای شهروندان چینی به روسیه از طریق مغولستان و محدود پرواز از چین به ترمینال F از مسکو Sheremetyevo. بسیاری از خروجی پروازهای لغو شد, جدا از مسیرهای مستقیم به پکن و شانگهای و گوانگجو و هنگ کنگ توسط روسیه حامل Aeroflot.

تا کنون وجود داشته است دو تایید coronavirus موارد در روسیه است. هر دو بيمار در حال شهروندان چینی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de