روسیه لگد کردن تولید برای یک دسته از S-400 سیستم های دفاع موشکی با هند نام در آوردن یک توافق در سال 2018 یک گام نزدیک تر به ثمر با وجود fevered تظاهرات – به عنوان به خوبی به عنوان تهدید از واشنگتن است.

“این Almaz-Antey نگرانی را آغاز کرده است ساخت S-400 سیستم های هند و روسیه به تحویل S-400s به هند در بازه زمانی مقرر شده در قرارداد” گفت: روسیه صنعت و تجارت وزیر دنیس Manturov اضافه کرد که مراکز آموزشی در حال حاضر تاسیس شده در هند برای آماده سازی اپراتورها از سیستم موشکی.

به طور کلی تمام تعهدات انجام شده توسط احزاب از جمله پرداخت در حال انجام در کامل است.

پس از مسکو و دهلی نو امضا a $5.43 میلیارد دلار قرارداد برای پنج S-400 واحد در سال 2018 واشنگتن ساخته شده است که تلاش های متعدد برای عقب نشینی ایران هشدار هند حرکت می تواند محدود کردن این کشور “همکاری” با سیستم آمریکایی و در زمان حتی اشاره به تحریم های اقتصادی است.

همچنین در rt.com ‘ترکیه یک مثال کامل’: وزارت خارجه هشدار هند هیچ کس ‘محافظت ویژه از روحانی برای S-400 در معاملات با روسیه

یک مقام وزارت خارجه به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته است که باید به دهلی نو از طریق خرید “وجود دارد خطر استفاده از تحریم ها” تحت امر امریکا دشمنان از طریق تحریم ها عمل می کنند (CAATSA) قانون ایالات متحده به خود تا حد زیادی در برابر متحدان خود در تلاش برای جلوگیری از فروش اسلحه با روسیه عضو ناتو از جمله ترکیه است.

با وجود فشار از خارج از کشور هند باقی مانده است مصمم است که آن را اجازه داده می شود به دنبال نظامی خود را خرید به طور مستقل اصرار تصمیم گیری می شود ساخته شده توسط ایالات متحده یا هر کشور خارجی است.

ترکیه قصد دارد برای تهیه S-400 رفته اند و نه بیش به خوبی در واشنگتن باعث ما را به بوت آنکارا از آن F-35 Joint Strike Fighter برنامه با این استدلال این است که “سازگار” با stealth fighter یا دیگر ناتو دفاع زیرساخت ها است. مانند هند, اما ترکیه نشان داده که هیچ نشانه ای از ترک چند میلیارد دلار معامله شد.

طراحی شده برای رهگیری موشک های دشمن و هواپیما, S-400 توسط روسیه پیشرفته ترین دوربرد دفاع هوایی پلت فرم در دسترس برای صادرات است.

همچنین در rt.com ترکیه برای انجام خرید ‘حیاتی’ S-400 از روسیه ‘هر چه عواقب’ – FM Cavusoglu

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی