روسیه مجموعه ای برای آموزش فضانوردان برای هند 1st سرنشین دار Gaganyaan ماموریت

هند است که در تلاش برای تبدیل شدن به چهارمین فضا ابرقدرت است ارسال گروهی از فضانوردان به روسیه که در آن آنها داده خواهد شد و آموزش دقیق در مشهور فضانورد مرکز آموزش در خارج مسکو است.

یک خدمه از چهار است که پس از رسیدن در ماه فوریه و برنامه “در نظر گرفته شده است برای یک سال و نیم” رئیس جمهوری روسیه فضانورد مرکز آموزش پاول Vlasov گفت: TASS. مرکز آموزش سفینه فضایی فرمانده و فضاپیما پرواز مهندسین با استفاده از زمان آزمایش سایوز.

هند است که به دنبال راه اندازی آن اولین ماموریت سرنشین دار – شناخته شده به عنوان Gaganyaan (‘آسمان خودرو” در زبان سانسکریت) – به مدار تا سال 2022 است ظاهرا مشتاق به یادگیری از روسیه دهه تجربه.

سال گذشته هند انسانی مرکز پرواز فضایی و Roscosmos توافق کردند که به طور مشترک روی صفحه نمایش را انتخاب کنید و قطار در هند فضانوردان در روسیه امکانات. هند برنامه های فضایی نیز ممکن است ترکیب روسیه را به حمایت از زندگی و سیستم های کنترل حرارتی به Gaganyaan.

بیشتر بخوانید: دانشمندان هند توسعه فضای آجر برای ساخت و ساز در آینده بر روی ماه

در ضمن هند دانشمندان به طور مستقل آزمایش چندین بلوک های ساختمان برای خود نقطه عطف ماموریت از جمله ورود مجدد کپسول پد سقط جنین آزمون ایمن خدمه تخلیه ساز و پرواز کت و شلوار.

این اولین بار است که هند ارسال فضانوردان به ستاره شهر که در آن مرکز آموزش استوار است. در سال 1980 آن تعبیه شده Wing Commander راکش شارما در سال 1984 سایوز تی-11 ماموریت شد که اولین و تا کنون تنها هند برای سفر به فضا.

همچنین در rt.com کنترل زمین به سرگرد Vyomm: هند رونمایی زن ربات طراحی شده برای اودیسه فضایی (ویدئو)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی