روسیه نه تنها در پشت انتخابات نرم! آنها همچنین در تلاش برای اسمير ما بیش از coronavirus … با توجه به وزارت امور خارجه

راضی نیست و فقط سرزنش روسیه برای انتخابات دخالت مقامات آمریکایی در حال حاضر ادعا مسکو در تلاش است به “ایجاد اختلاف” با انتشار دروغ درباره کروناویروس و ما نقشی در ایجاد آن و واکنش جهانی.

وزارت امور خارجه آمریکا مقامات ادعا مسکو است که در پشت یک اینترنت کمپین به سرزنش کروناویروس در آمریکا دولت است.

بدون استناد به نمونه های خاص امنیتی به خبرگزاری فرانسه گفت که این کشور خارجی است که با استفاده از “غلط personas” به گسترش تئوری های توطئه در مورد این ویروس از جمله ویروس است و آمریکا در تلاش برای “دستمزد جنگ اقتصادی در چین” است و این می تواند یک سلاح بیولوژیکی مستقر توسط سازمان سیا به “گسترش ضد چین پیام است.”

پیام ظاهرا از طریق هزاران نفر از آنلاین حساب های اجرا شده توسط مردم و نه رباتها که ارسال پیام های مشابه در زبان های متعدد و می تواند “مربوط به پروکسی.” ناشناخته شماره حساب دریافت کردند “اختیار تام” از دولت روسیه می گویند هر آنچه که آنها می تواند به آسیب آمریکا شهرت این گزارش ادعا می کند.

فیلیپ Reeker اقدام دستیار وزیر امور خارجه در امور اروپا و اوراسیا می گوید: روسیه قصد در این آزادانه مفصل تلاش برای “تضعیف ما موسسات و اتحاد از درون.”

همچنین در rt.com ‘کاملا سالم’: حزب دموکرات نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد چه کسی قرار است ‘عامل روسیه’. مغلوب ساختن پیشی جستن? برنی? یا… هر دو ؟

این کمپین دروغ بود ظاهرا پرچم در اواسط ژانویه با حتی شرکت های رسانه ای مانند RT و Sputnik نام بودن به عنوان بخشی از تلاش برای فشار ضد ما پیام در ارتباط با ویروس.

“روسیه استراتژی این است که بسیار ارزان اما بسیار موثر استفاده از اطلاعات محیط زیست برای ایجاد اختلاف بین آمریکا و چین و یا اقتصادی اهداف” گفت: فرستاده ویژه لیا گابریل رئیس جهانی تعامل مرکز که قرار است برای شناسایی و مبارزه با تبلیغات. چرا روسیه باید به “ایجاد اختلاف” بین آمریکا و چین که Washinton انجام شده است آن را با موفقیت طی سال های اخیر نمی شد توضیح داد. روابط بین دو کشور در حال حاضر soured با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مذاکرات اعمال تعرفه ها و حتی برچسب زدن به این کشور یک “تهدیدی برای جهان” قبل از coronavirus تا کنون تبدیل به یک وضعیت است.

همچنین در rt.com در مواجهه با تحریم های جدید آمریکا علیه Huawei قصد دارد برای ساخت قطعات گیاه در اروپا

وزارت امور خارجه نیز مقصر این کمپین از “روسی صحبت کردن امتیاز” برای کندتر پاسخ به کروناویروس در آفریقا و آسیا است.

همه این اطلاعات ظاهرا جمع آوری شده در یک گزارش جهانی تعامل مرکز (GCE) و دیده شدن توسط AFP. وزارت امور خارجه GCE است ناقص سابقه بودن متهم كردن خود تبلیغات مانند $1.5 میلیون برنامه که مستقر شد برای بی اعتبار ساختن هر و همه منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست در ایران است. حساب کاربری @IranDisinfo در حال اجرا بود اسمیر مبارزات در برابر هر کسی از جمله روزنامه نگاران که جرأت به چالش کشیدن رئیس جمهور افزایش تدابیر سیاست با وجود این حساب ظاهرا بودن به معنای تنها مبارزه با “دولت اسلامی” (که قبلا ISIS) تبلیغات.

همچنین در rt.com دلار مالیات خود را در محل کار: روزنامه نگاران و فعالان آشفته توسط اعراب ضد ایران ترول, کمپین

برای کسانی که نگه داشتن آهنگ در خانه ما شده اند در حال حاضر سرزنش روسیه نه تنها با استفاده از coronavirus را امتحان کنید و صدمه زدن به آمریکا “شهرت” اما آنها نیز با توطئه برگ برنده برای پیروزی در انتخابات 2016 – یک روایت مجلس نمایندگان و سنا حزب دموکرات هنوز هم هل دادن و حتی پس از دو به علاوه سال مولر تحقیقات آمد لنگی و کار می کرد برای ایجاد کمپین های غیر جریان اصلی دموکرات ها مانند Tulsi Gabbard که هیلاری کلینتون قبلا ادعا کرده است که “روسیه عامل” و برنی ساندرز. آن را سخت به بگویید که چگونه روسیه است و عملکرد به عنوان یک کشور اگر آنها در پشت تمام این مبارزات استادانه درست شده مقامات آمریکایی آنها را سرزنش برای.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی