مسکو آماده است به طولانی شدن این مهم شروع جدید کنترل تسلیحات پیمان بدون هیچ قید و شرط و حتی مذاکره در آن جدید دولت از هنر سلاح – هنوز ما این است که dodging مذاکرات روسیه FM سرگئی لاوروف گفته است.

یکی از آخرین موانع در مسیر unhinged سلاحهای هستهای نژاد, آمریکا, روسیه, استراتژیک کاهش سلاح پیمان (New START) تنظیم شده است به پایان می رسد در یک سال است. هنوز هم مسکو و واشنگتن شده اند قادر به شرکت به هر معنی دار بحث در آن هنوز از ما بوده است و نادیده گرفتن تماس های مکرر برای گفت و گو لاوروف گفت: در مصاحبه با Rossiyskaya Gazeta روزنامه.

مسکو موضع روشن است – آن را آماده به گسترش موجود معاهده حق دور – و آن را بارها و بارها ابراز شده توسط top مقامات روسیه از جمله ولادیمیر پوتین رئیس جمهور. به جای بحث های موجود پیمان با این حال ما بوده است و اصرار بر کشیدن چین به آن است.

همچنین در rt.com هیچ چیز نمی تواند مانع مسابقه تسلیحاتی اگر سلاح های استراتژیک کاهش معاهده با آمریکا نیست تمدید کرد – پوتین

“پکن بارها اعلام کرده است که آن را نمی خواهد برای پیوستن به این مذاکرات پس از چین معماری از نیروهای هسته ای کاملا متفاوت نسبت به یکی از روسیه و ایالات متحده آمریکا. در خالص تعداد آنها به مراتب کمتر از سطح که در آن هر گونه گفتگو در مورد ‘تعادل’ ممکن است” لاوروف توضیح داد.

اگر چین ناگهان خود را تغییر ذهن ما قطعا شرکت در مذاکرات چند جانبه. اما ما سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن پکن. اگر آمریکایی ها بر این باورند هر یک شروع جدید مذاکرات بی معنی و بدون چین – آنها باید آن را انجام دهد.

جدای از آن, روسیه, آمریکا و چین هستند که نه تنها هسته ای کشورهای لاوروف یادآور شد و هر چند جانبه کنترل سلاح مقابله در واقع باید شامل بازیگران دیگر نیز هست. انگلستان و فرانسه و هند و پاکستان و همچنین “زن و شوهر” از دیگر کشورهای دارای سلاح هسته ای و روسیه آماده است تا برای گفتگو با همه آنها در هر قالب ممکن است.

همچنین در rt.com پاکسازی هشدار می دهد که کشورهای اروپایی ‘نمی تواند باقی می ماند تماشاگران در یک مسابقه تسلیحاتی بالقوه هسته ای

“حتی اگر یک فرایند چند جانبه آغاز می شود در واقع از آن خواهد شد بسیار طولانی است – آن است که غیر ممکن است برای نتیجه گیری از مذاکرات در چنین یک موضوع جدی در عرض چند ماه. به همین دلیل آن مهم است که جدید شروع طولانی مدت به عنوان ایمنی شبکه” لاوروف گفت و توضیح داد که نگه داشتن توافق در جای خود کمک خواهد کرد که واشنگتن و مسکو برای جلوگیری از بین المللی “اتهامات از بین بردن یک قانونی یک ابزار استراتژیک ثبات است.”

مسکو نیز آماده شامل آن جدید موشک های بالستیک و دولت از هنر سیستم های hypersonic به بحث از این پیمان است.

آمریکایی ها علاقه مند هستند ما سلاح. ما در حال حاضر گفت که ارتش ما آماده است برای در نظر گرفتن حداقل بخشی از این سلاح ها مانند Avangard و Sarmat به عنوان نفر از این پیمان است.

همچنین در rt.com Avangard همه چیز را تغییر میدهد: آنچه در روسیه hypersonic کلاهک کارگیری ابزاری برای جهانی arms race

هنوز مسکو آماده است تا برای مذاکره در چنین سلاح تنها در چارچوب آنچه که منجر به ایجاد آنها در وهله اول یعنی ما ناشی از مرگ Anti-Ballistic Missile Treaty (ABMT) در سال 2002 لاوروف اشاره کرد و اضافه کرد که هیچ کس نباید انتظار هیچ گونه یک طرفه امتیازاتی از روسیه است.

“قطعا ما در حال آماده به بحث جدید ما سلاح به عنوان به خوبی به عنوان جدید سلاح از کشورهای دیگر” لاوروف گفت. “و اگر آنها به ما ارائه برای قرار دادن سلاح های ما تحت محدودیت در حالی که خود را در حال توسعه [این سیستم] بلامانع چنین مذاکرات را نمی خواهد از ما در هر نقطه.”

همچنین در rt.com ما فضا نیروی انجام اولین ICBM راه اندازی پس از مسکو هشدار داد تهدید تمدید مسابقه تسلیحاتی (عکس)

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی