جانباز بحث محافظه کار-رادیو میزبان Rush Limbaugh نشان داد به شنوندگان خود را که او به تازگی تشخیص داده شده با پیشرفته سرطان ریه و از دست چند آینده را نشان می دهد با توجه به درمان است.

Limbaugh, 69, ساخته شده اعلام روز دوشنبه گفتن مخاطب او تشخیص داده شد در 20 ژانویه خواهد بود و تحت درمان است. او افزود که او امیدوار به بازگشت به کار در روز پنج شنبه.

“من احساس می کنم اجازه همه پایین. من هر روز اینجا هستم نه, من گم شده شما و فکر شما,” او گفت: قبل از امضای کردن.

Limbaugh ترین-گوش به رادیو نمایش میزبان در ایالات متحده با حدود 14 میلیون شنوندگان و دوم-بالاترین-پرداخت در مبلغ 84 میلیون دلار در سال است.

او شده است یک صدا برای محافظه کار سیاست, پس از روز از رونالد ریگان میزبانی همزمان رادیو نمایش با شروع در سال 1988 و با شروع روند محافظه کار رادیویی.

این خبر باعث شده است که فوران حمایت از محافظه کاران در سراسر آمریکا از جمله شخص نشان می دهد بحث میزبان feisty و مایکل وحشی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی Kayleigh McEnany همچنین با ارسال یک پیام پشتیبانی می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش Limbaugh در میامی فلوریدا تجمع ماه گذشته – و اجازه لغزش است که او تا به حال فقط امضا یکی دیگر از چهار سال پیوند قرارداد.

Limbaugh اتحاد دودی سیگار برگ دهه است و در ضبط تماس آنها “فقط فوق العاده ای علاوه بر لذت بردن از زندگی است.” او همچنین تلاش کرد با اعتیاد به تجویز مواد مخدر در طول سال. او نیز رفت و ناشنوا به دلیل یک بیماری خود ایمنی در سال 2001 بود اما قادر به بازگشت به کار پس از دریافت bionic کاشت حلزون.

در چپ سیاسی, اخبار بود و عمدتا ملاقات با فرومایه glee. استثنا وجود دارد که اشاره به این که چپ و راست می تواند و باید متحد در برابر سرطان است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im