توکیو ماراتن بنیاد اعلام کرده است که آن را لغو مسابقه آینده برای دونده غیر حرفه ای به عنوان coronavirus شیوع همچنان به ویران کردن بازی با وسایل ورزشی در منطقه است.

برخی 38,000 مردم برنامه ریزی شده بود برای شرکت در مسابقه در مارس 1 اما در حال توسعه وضعیت با توجه به شامل گسترش ویروس منجر به چندین ورزشی بدن لغو رویدادهای آینده برای ترس از بدتر شدن آن گسترش یافته است.

همچنین در rt.com نشان می دهد می رود در بازی های المپیک, سازمان وجود دارد گفته است ” هیچ موردی برای حرکت و یا لغو 2020 توکیو بازی

یک هفته پیش دونده از چین که در آن شیوع شروع شد و خواسته شد به خودداری از رقابت. در این مسابقه نمی تواند نهفته برای زمینه دونده حرفه ای شرکت به عنوان رویداد شمارش به عنوان یک المپیک آزمایشی نژاد – به این معنی که مدار را اجرا فقط 176 ورزشکاران و 30 صندلی چرخدار ورزشکاران است.

ما شده اند در حال آماده شدن برای توکیو ماراتن 2020 در حالی که اجرای اقدامات ایمنی پیشگیرانه اما در حال حاضر که یک مورد از COVID-19 (coronavirus) تایید شده است در توکیو ما نمی توانیم در ادامه به راه اندازی این رویداد در مقیاس ما در اصل پیش بینی,” مسابقه دهندگان گفت.

این آخرین اندازه گیری های گرفته شده توسط مقامات ورزشی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که به کشته شدن بیش از 1700 نفر به تاریخ و آلوده به ده ها هزار نفر بیشتر است.

فرمول 1 جایزه بزرگ چین نیز قربانی در حساب از این ویروس به عنوان رویدادی مانند هنگ کنگ نفره مسابقات بین المللی راگبی و terrero.

همچنین در rt.com قرمز پرچم: چینی فرمول 1 جایزه بزرگ رسما به تعویق افتاد و در میان coronavirus نگرانی

نگرانی های باقی مانده درباره وضعیت این تابستان بازی های المپیک در توکیو نگرانی که این ویروس می تواند چند تاثیر این رویداد و همچنین متقاعد کردن ورزشکاران و طرفداران به طور یکسان به دور ماندن از منطقه است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اعلام کرده است که او نمی خواهد در نظر تعویق انداختن یا لغو بازی اما Shigeru Omi سابق مدیر منطقه ای که موعظه احتیاط گفت: “هیچ تضمینی وجود ندارد که وقوع خواهد آمد به پایان قبل از بازی های المپیک زیرا ما هیچ پایه و اساس علمی قادر به می گویند که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de