MMA مدیر علی Abdelaziz را رد کرده است که جاستین Gaethje است که در بحث مبارزه با Conor McGregor این تابستان و گفت که ایرلندی جنگنده در حال حاضر شانس خود را در سخت ضربه بسیار سبک وزن است.

ESPN خبرنگار آریل Helwani پیشنهاد کرده بود که UFC بود مشتاق در تنظیم یک مبارزه بین مک گرگور و Gaethje را در این فصل برنده است که احتمالا در حال قفل شده است و برای مبارزه با ویکتور آوریل بسیار پیش بینی عنوان شیب بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن.

همچنین در rt.com Khabib اردوگاه نام شرایط برای مک گرگور مسابقه برگشت پس از ‘بدنام’ باعث می شود دیدنی و جذاب UFC باز گشت

اما بیمار – که تعداد Gaethje و Nurmagomedov در میان مشتریان خود را – به ناودان شایعات گفت که Gaethje حقیقی شماره یک مدعی برای 155lbs عنوان و McGregor تا به حال شانس به بر روی جنگنده خود را در ماه گذشته اما تصمیم گرفتند برای مبارزه با Donald Cerrone به جای.

این شایعه در مورد [جاستین Gaethje] مبارزه [Conor McGregor] کاملا غلط,” Abdelaziz در توییتر نوشت. “او تا به حال این فرصت را به مبارزه با او در حال حاضر به جای کابوی, اما او نبود. جاستین شماره یک مدعی و مانند Khabib گفت. کونور نیاز به پیروزی در 10 دعوا.

UFC رئیس دانا سفید پیشتر اعلام کرد که او می بیند مک گرگور و نه Gaethje که در خط بعدی به مبارزه برنده Khabib-فرگوسن زیر ایرلندی 40-دوم تخریب Cerrone ماه گذشته. Gaethje در حال حاضر در میان سه-مبارزه پیروزی شاگردانش در سبک بخش با آخرین مبارزه خود را نیز یک پیروزی برابر Cerrone.

Nurmagomedov مقاومت کرده است, صحبت از یک مسابقه برگشت با McGregor, نشان می دهد – همانطور که اشاره شده توسط بیمار در بالا – که McGregor باید برنده 10 بیشتر دعوا قبل از اینکه در عنوان مشاجره یک بار دیگر.

کیوی جنگنده دن هوکر با صدور یک چالش به Gaethje پس UFC رویداد اصلی پیروزی در برابر پل Felder در نیوزیلند در آخر هفته گذشته و همچنین می تواند یک گزینه برای آمریکا جنگنده بعدی حرکت می کند اما این امر ایجاد یک کسری از درآمد است که مرحله نهایی مسابقات با McGregor خواهد بود.

چشم انداز سبک وزن UFC بخش تبدیل خواهد شد بسیار واضح تر که Nurmagomedov و فرگوسن دیدار در بروکلین نیویورک در مارس 18. باید روسیه قهرمان پیروز این احتمال وجود دارد که او می تواند غیر فعال تا حدود ماه سپتامبر به دلیل تعهد خود را به ماه مبارک رمضان.

همچنین در rt.com تاریخچه ای از خشونت: UFC جاستین ستاره Gaethje آماده برای پیوستن به سبک نخبگان

Gaethhe در ضمن دستگیر شد در رسانه های اجتماعی تصویری در کنار قهرمان UFC هنری gabriel gomez rojo آشکارا خواستار مبارزه با Conor McGregor آخر هفته گذشته و در تضاد مستقیم به مدیر خود را از اظهارات اخیر.

بنابراین بدون در نظر گرفتن چگونه Gaethje اردوگاه و یا خود را مدیریت احساس در مورد بدنام Irishman این امر می تواند احمقانه برای یک جنگنده در بالای بخش خود را به نوبه خود یک جلسه با مک گرگور با توجه به منافع مالی و هر چیز دیگری که با آن می آید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de