اجرای تپه! پنتاگون می فرستد تیم به کوه پناهگاه به عنوان همه گیر آماده رفتن به نوسان کامل

آمریکا’ شمالی فرمان فرستاده است تیم های ضروری کارکنان در اعماق زمین به صبر کردن Covid-19 بیماری همه گیر. در سطح بیش از یک میلیون grunts نخواهد بود کاملا به عنوان cocooned شده شده.

ژنرال نیروی هوایی ترنس o’shaughnessy سر ما’ شمالی فرماندهی و همچنین آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای – مشترک آمریکا/کانادا عملیات که مانیتور آسمان بیش شمال امریکا برای موشک و هوابرد تهدید. در اوایل این هفته o’shaughnessy به خبرنگاران گفت: از طریق Facebook که برخی از سازمان دیده بان تیم خواهد بود نقل مکان کرد و از معمول خود را مرکز فرماندهی پترسون در پایگاه نیروی هوایی در کلرادو به تعدادی از سخت پناهگاه زیرزمینی است.

یکی از این امکانات است شایانی کوه پناهگاه پیچیده وارن از تونل های مدفون زیر 2000 فوت (610m) از گرانیت و مهر و موم شده در پشت انفجار درب طراحی شده برای مقاومت در برابر 30 megaton انفجار هسته ای.

“ما حرفه ای اختصاص داده شده از استقرار و NORTHCOM فرماندهی و کنترل سازمان دیده بان خود را ترک کرده و خانه و خداحافظی به خانواده خود و جدا از همه به اطمینان حاصل شود که آنها می تواند ایستادن ساعت و هر روز برای دفاع از میهن ما” o’shaughnessy گفت. او همچنین گفت که پرسنل فرستاده زیرزمینی خواهد شد به اشتراک گذاری این پناهگاه با دیگر اعضای نظامی اما او این است که “نه در آزادی به بحث در مورد که در حال حرکت در آن وجود دارد.”

تیم دیگری فرستاده شده به محل نامعلومی, o’shaughnessy, اضافه شده.

همچنین در rt.com بررسی ویروس battlefield: نظامی روسیه پزشکان بازرسی Covid-19 امکانات بهداشتی در برگامو ایتالیا (تصویری)

تاسیسات مانند شایانی کوه انتگرال به طرح دولت ایالات متحده برای زنده ماندن یک سناریو روز قیامت. در صورت یک تهدید وجودی به ما حمله هسته ای به عنوان مثال رئیس جمهور و مقامات او را به عنوان به خوبی به عنوان یک گروه سیاسی رهبران نظامی و غیرنظامی خواهد بود بلافاصله به تخلیه چهار امن امکانات برای اداره کشور از اعماق زمین. این امکانات در حال شایانی کوه ریاست جمهوری اورژانس مرکز عملیات تحت کاخ سفید کلاغ راک کوه پیچیده در پنسیلوانیا و کوه آب و هوا اورژانس مرکز عملیات در پنسیلوانیا است.

در حالی که در حال انجام Covid-19 بحران نه باعث خروج دسته جمعی از واشنگتن آن باعث شده است تا رهبران نظامی به گام برای اطمینان از آنها باقی می ماند مبارزه آماده است. پس از اعتراف به این که ارتش ایالات متحده آمادگی می تواند تحت تاثیر این بیماری همه گیر وزیر دفاع علامت Esper اظهار داشت: در روز پنج شنبه که پنتاگون خواهد توقف انتشار جزئیات دقیق از Covid-19 موارد در درون صفوف خود را برای جلوگیری از آشکار کردن نقاط ضعف به آمریکا و دشمنان.

به عنوان برخی از o’shaughnessy, نیروهای سر تپه به صبر کردن بیماری همه گیر در محکم انزوا میلیون ها نفر بیشتر در این سطح نمی خواهد که همان لوکس. ارتش مهندسین در حال حاضر مستقر شده اند به نیویورک به لوکیشن برای بیمارستان به عنوان Empire State حساب برای بیش از یک سوم از این کشور 112,000 مورد از این بیماری است.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن greenlights تماس تا یک میلیون ذخیره به نبرد Covid-19

با تعمیق بحران های نظامی آمریکا به نظر می رسد با اتخاذ یک “همه دست به دست در عرشه’ رویکرد هر دو بر روی زمین و در زیر. هر چند ارتش ایالات متحده ممنوع است از انجام قانون اجرای وظایف در خاک آمریکا, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا روز جمعه اجازه تماس تا تا یک میلیون رزرو و بازنشسته ارتش, نیروی دریایی, نیروی هوایی و گارد ساحلی پرسنل.

این ذخیره می تواند به نام بر کمک های غیر نظامی مقامات در پاسخ به این بیماری همه گیر به عنوان نزدیک به 10 ، 000 سرباز گارد ملی در حال حاضر مستقر شده اند انجام می دهند. در شنبه Esper اعلام کرد که اصلاح قانون است که ارائه بودجه فدرال برای دولت به دنبال استقرار بیشتر از این سربازان است.

در بالای این دو بیمارستان کشتی فرستاده شده است برای کمک به درمان بیماران در نیویورک و لس آنجلس است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im